Instagram hesabım hacklendi ne yapabilirim?

"DUYURU"
Verdiğim kurtarma linkleri kendini hacker zanneden lamer bile olamayacak asalak kişiler tarafından suistimal edildiğinden, hacker forumlarında hesap çalma olarak kullanıldığından İnstagram yetkilileri şuanlık linkleri kaldırmış bulunmaktadır.
Sadece E-posta ve telefon bilgileriniz elinizde ise ve hacker vb. girişimleri harici sadece unuttuğunuz bir şifreyi ilk verilen sayfada şifre sıfırlama ile geri alabilirsiniz.

Şuan yine küçük bir imkan var hacklenen hesaplar için ancak bu sefer o imkanı sağlamayacağım. İhtiyacı olan iletişime geçip tarafımca incelenip sonrasında çözüm yöntemleri tarafımca sunulacaktır.

"DUYURU"
Verdiğim kurtarma linkleri kendini hacker zanneden lamer bile olamayacak asalak kişiler tarafından suistimal edildiğinden, hacker forumlarında hesap çalma olarak kullanıldığından İnstagram yetkilileri şuanlık linkleri kaldırmış bulunmaktadır.
Sadece E-posta ve telefon bilgileriniz elinizde ise ve hacker vb. girişimleri harici sadece unuttuğunuz bir şifreyi ilk verilen sayfada şifre sıfırlama ile geri alabilirsiniz.

Şuan yine küçük bir imkan var hacklenen hesaplar için ancak bu sefer o imkanı sağlamayacağım. İhtiyacı olan iletişime geçip tarafımca incelenip sonrasında çözüm yöntemleri tarafımca sunulacaktır.

2 gündür bıktırdım sizi elinizden gelenin kat kat fazlasını yaptınız sayenizde bi çok bilgiler edindim eski kullanıcı adımı aldım sayenizde ve bu yeni hesabımda verdiğiniz değerli bilgileri önerilerin hepsini yapıcam herşey ama herşey için Allah razı olsun iyiki varsınız sonsuz teşekkürler var olun sağ olun minnettarım.

"DUYURU"

@Murat5038 Merhabalar benim bir arkadaşımın bugün bir hesabı çalındı yardımcı olmamı istedi fakat dediğiniz gibi hesabını alamıyoruz şuan için yardım edebilir misiniz acaba ?

@Murat5038 Merhabalar benim bir arkadaşımın bugün bir hesabı çalındı yardımcı olmamı istedi fakat dediğiniz gibi hesabını alamıyoruz şuan için yardım edebilir misiniz acaba ?
Şifre kurtarma yöntemlerinle değiştirin kayıtlı eposta adresini kontrol edip şifre filan değişilmiş ise değiştirilen bildirimleri postadan ben yapmadım linkini tıklayıp şifreyi değiştirin. Duyuru kısmında açıkca belirttim nasıl yapacağını.

Şifre kurtarma yöntemlerinle değiştirin kayıtlı eposta adresini kontrol edip şifre filan değişilmiş ise değiştirilen bildirimleri postadan ben yapmadım linkini tıklayıp şifreyi değiştirin. Duyuru kısmında açıkca belirttim nasıl yapacağını.
Bizim e-postası değiştirilmiş hesabın kayıtlı olan e-postaya da mesaj gelmiş tabi ki bu işlemi ben yapmadım dediğimizde karşımıza bu bağlantının süresi doldu ya da sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor şuan yapabileceğimiz başka bişey var mı

Öncelikle iyi geceler. Yardımınıza ihtiyacım var. Bir sabah kalktığımda instagram hesabımdan çıkmış durumda buldum kendimi . kullanıcı adı ve şifre ile giriyordum instagram hesabıma ancak şifremi tam hatırlayamamakla birlikte tüm ihtimalleri girdim ancak olmadı. işin sıkıntılı tarafı hesabıma tanımlı bir telefon numarası yok. Buna ek olarak hesabıma tanımlı e-mail adresim de kullanılmıyor. Hesabımı geri alabilme imkanım var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı