Kız bana yalan mı söylüyor?

Vago Mundo

Decapat
Daha fazla  
Bi tane kız var ailesi falanda boyle biraz katılar bir takim seylerde yasadık o yuzden 3-4 ay telefonu yoktu sonradan verdiler ama kendi hesabından degilde farkli yan hesaplarından bana yaziyor kızla konustuktan sonra bana : elimde olsa zamanım olsa inan yazarim demisti

Simdi merak ettigim mevzu şu bu kizin bi yan hesabi daha var ve aktit olarak baktigimda her zaman o hesapta bi oynama oluyor iste aciklamasini degistiriyor takip ve takipci sayilari degisiyor eger hesabin aciklamasini ve o hesapta takilacagi zamani varsa bana yazcak zamanida vardır diye düsünüyorum bi yandan da düsünüyorum acaba kızı kendimden sogutmuşumdur mu diye aldatıyormudur diye

Sizin görüslerinizi merak ediyorum sizce kız benden sogudu da bana mı yazmıyor yoksa cidden yazmaya zamanımı yok yoksa baska birinimi buldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli sen bilirsin, keyfin bilir gibi cevaplar ver, mesela imkanım olsa yazarım dediğinde sen bilirsin falan de, biraz fazla üstüne düşüyorsun sanırım, düşme.

Ya da aynısını yapabilirsin o yazdığında 1-2 saat bakma mesajlara yazmaya devam etsin ederse, kısa cevaplar ver geçir, işim var de mesela aynen de geç.

Çok itici gibi geliyor ama etkilidir.

Sürekli sen bilirsin, keyfin bilir gibi cevaplar ver, mesela imkanım olsa yazarım dediğinde sen bilirsin falan de, biraz fazla üstüne düşüyorsun sanırım, düşme.

Ya da aynısını yapabilirsin o yazdığında 1-2 saat bakma mesajlara yazmaya devam etsin ederse, kısa cevaplar ver geçir, işim var de mesela aynen de geç.

Çok itici gibi geliyor ama etkilidir.
Üstüne dusuyorum cunku seviyorum ama yalan söyledigini bariz belli ediyor bide bi ara arkadasıma sey demiş: Ben ona üzülmemesi icin yazmıyorum demiş

Bu laftan ne cıkarmalıyım sizce?

Üstüne dusuyorum cunku seviyorum ama yalan söyledigini bariz belli ediyor bide bi ara arkadasıma sey demiş: Ben ona üzülmemesi icin yazmıyorum demiş

Bu laftan ne cıkarmalıyım sizce?
Dostum kız sana boşa umut vermek istemiyor işte. Arkadaşın dediği gibi yaparsan, kızın ilgisi kontigaranti senden kayacak zaten, çünkü elinde olsa şu an bitirmek isteyecek bu işi. Az bir ihtimal olsa da elde etme ihtimalin var, tabii emek vermek istiyorsan bu işe. Efendi, mülayim gibi görünüp biraz kırık olacaksın, özgüvenli olacaksın. Bir adım ötesini istediğini ve bunun için emek verdiğini kız sende okuyacak. Tabii ki bu kızın kişiliğine bağlı olarak değişir, okumasının kriterlerinden vs. bahsediyorum.

Dostum kız sana boşa umut vermek istemiyor işte. Arkadaşın dediği gibi yaparsan, kızın ilgisi kontigaranti senden kayacak zaten, çünkü elinde olsa şu an bitirmek isteyecek bu işi. Az bir ihtimal olsa da elde etme ihtimalin var, tabii emek vermek istiyorsan bu işe. Efendi, mülayim gibi görünüp biraz kırık olacaksın, özgüvenli olacaksın. Bir adım ötesini istediğini ve bunun için emek verdiğini kız sende okuyacak. Tabii ki bu kızın kişiliğine bağlı olarak değişir, okumasının kriterlerinden vs. bahsediyorum.
Valla öyle oldugunu okuyor zaten baya sakin ve duzgun bir sekilde ilerliyorum ve dedigin gibide yapıyorum zaten ama bilmiyorum zaten kiz zamaninda bi arkadasima (iste 3-4 ay sonra telefonu verdiklerinde) ben onu uzmemek icin yazmiyorum demis en merak ettigim sey bu benim bu laftan ne cikarmam lazim?

Valla öyle oldugunu okuyor zaten baya sakin ve duzgun bir sekilde ilerliyorum ve dedigin gibide yapıyorum zaten ama bilmiyorum zaten kiz zamaninda bi arkadasima (iste 3-4 ay sonra telefonu verdiklerinde) ben onu uzmemek icin yazmiyorum demis en merak ettigim sey bu benim bu laftan ne cikarmam lazim?
Üst mesajda dediğimi çıkarman lazım. Kız seni bekletiyor, sana kapı aralıyor. Senin daha hızlı olman gerekiyor bence bu konuda. Ama pat diye değil, kıza olan ilgini kademe kademe arttıracaksın. Ret yeme ihtimalini düşürecektir. Yersen de sağlık olsun zaten orası ayrı fakat yememek için bu dediklerim hayatını kurtaracaktır. Kız sana açık kapı bırakmış dediğim gibi, ama bir sonuç bekliyor senden. Bol şans.

Kız muhtemelen seni kırmak istemiyor ya da elinde tutmak istiyor da elinde tutmaya çalıştığını düşünüyorum. Öncelikle şunu düşün: Herkese karşı vakit ayırabiliyorken neden sana karşı ayıramıyor ve yan hesaptan ya da ana hesaptan yazınca ne değişecek? Belli ki farklı konuştuğu kişiler de var ki ana hesabından konuşmak istemiyor. Muhtemelen kız yalan söylüyor dostum, doğruyu söylediğini düşünmüyorum ve seven insan, gerçekten seven insan ne olursa olsun bir yolunu bulur ve gene de sevdiği, istediği insanla konuşur. Gerisi açıkçası palavra ve bahane oluyor.

Abi anlatıyorum herkes başka bir şey söylüyor, kıza çok ilgi gösteriyorsun, birden bire ilgiyi çekeceksin kız neye uğradığını şaşıracak, niye farklısın diye soracak sen de aynıyım diyeceksin yoo farklısın diyecek sen bilirsin diyeceksin böylece seni düşünür olacak sürekli, aynı şekilde onun sana yaptığı şey de bu şu anda...

İnsan beyninin yarım kalmış şeyleri tamamlayamama korkusu vardır kız seni kafasına böyle kodlayacak bu tarafımdan denenmiş bir şeydir, ilgiyi birden keseceksin ve sana göre aynı olduğunu söyleyeceksin ama o farklı olduğunu kabul etmeyişini kafasına takacak, arkadaşın dediği gibi kesinlikle başkalarıyla da konuşuyor, dediğimi yap en sonunda ya farklısın diyorum neden kabul etmiyorsun gibi kavga amaçlı bir laf söylediğinde offff yazıp mesajlara bakmayı bıraktığın an her şey farklı olacak...

@ertekin.kubilay aşırı ilgi gösterdiğinden dolayı kız çantada keklik gibi davranıyor zaten. Başlangıçta bu kadar ilgiyi göstermeseydi, durumlar tam tersi olabilirdi. Kaçan kovalanır diye bir laf vardır ve çok doğru buluyorum. Bir kişiye çok ilgi gösterirseniz kaçar ve kovalarsınız. Kovalanan taraf da karşı taraf olur ve bunun rahatlığıyla da her istediğini yapabilir. Arada mesafenin olması gerektiğini düşünüyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı