Kız bana yalan mı söylüyor?

Kız muhtemelen seni kırmak istemiyor ya da elinde tutmak istiyor da elinde tutmaya çalıştığını düşünüyorum. Öncelikle şunu düşün: Herkese karşı vakit ayırabiliyorken neden sana karşı ayıramıyor ve yan hesaptan ya da ana hesaptan yazınca ne değişecek? Belli ki farklı konuştuğu kişiler de var ki ana hesabından konuşmak istemiyor. Muhtemelen kız yalan söylüyor dostum, doğruyu söylediğini düşünmüyorum ve seven insan, gerçekten seven insan ne olursa olsun bir yolunu bulur ve gene de sevdiği, istediği insanla konuşur. Gerisi açıkçası palavra ve bahane oluyor.
Abi anlatıyorum herkes başka bir şey söylüyor, kıza çok ilgi gösteriyorsun, birden bire ilgiyi çekeceksin kız neye uğradığını şaşıracak, niye farklısın diye soracak sen de aynıyım diyeceksin yoo farklısın diyecek sen bilirsin diyeceksin böylece seni düşünür olacak sürekli, aynı şekilde onun sana yaptığı şey de bu şu anda...

İnsan beyninin yarım kalmış şeyleri tamamlayamama korkusu vardır kız seni kafasına böyle kodlayacak bu tarafımdan denenmiş bir şeydir, ilgiyi birden keseceksin ve sana göre aynı olduğunu söyleyeceksin ama o farklı olduğunu kabul etmeyişini kafasına takacak, arkadaşın dediği gibi kesinlikle başkalarıyla da konuşuyor, dediğimi yap en sonunda ya farklısın diyorum neden kabul etmiyorsun gibi kavga amaçlı bir laf söylediğinde offff yazıp mesajlara bakmayı bıraktığın an her şey farklı olacak...

Biri kızı manipüle ettirmeye çalışır, biri "gerçek seven her türlü uğraşır" tarzı arabesk moda girer... Bana sadece bir tane örnek kişi gösterin sizi siz olduğunuz için seven!

@TerabyteForever ilişkiler zaten çıkar üzerine kuruludur. Bunun aksine bir şey söylemiyorum. Örneğin siz "A" kişisini bir sebepten dolayı seversiniz ya da hoşlanırsınız. Hoşlandığınız için de sürekli onunla vakit geçirmek istersiniz ya da bir fırsatını bulur, gene de onunla konuşursunuz. Bunda arabesk mod olan veya yanlış olan kısım nedir? Anlatırsanız dinlemek isterim.

@TerabyteForever ilişkiler zaten çıkar üzerine kuruludur. Bunun aksine bir şey söylemiyorum. Örneğin siz "A" kişisini bir sebepten dolayı seversiniz ya da hoşlanırsınız. Hoşlandığınız için de sürekli onunla vakit geçirmek istersiniz ya da bir fırsatını bulur, gene de onunla konuşursunuz. Bunda arabesk mod olan veya yanlış olan kısım nedir? Anlatırsanız dinlemek isterim.
Sizin az önce "seven zaten sana gelir" diye iddia ettiğiniz kısım arabesk. İnsan ilişkileri böyle değil. Bu kız bu elemanın niyetini biliyor fakat elemanda bir karşı atak göremeyince yedekte tutuyor. İlişkiler karşılıklı emek olmadan yürümez.

@TerabyteForever daha doğrusu şu şekilde diyebiliriz ki arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşündüğünden dolayı kaybetmek istemiyor ve alternatif konumda tutmaya çalışıyor. Bu da arkadaş açısından oldukça kötü bir durum, şahsen kimsenin alternatifi ya da konumu kısmında olmak istemem. Siz benim söylediğim şeye her ne kadar arabesk mod olarak baksanız da dediğim gerçekten doğru. Yazmak isteyen bir yolunu bulup gene de yazıyor.

@TerabyteForever daha doğrusu şu şekilde diyebiliriz ki arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşündüğünden dolayı kaybetmek istemiyor ve alternatif konumda tutmaya çalışıyor. Bu da arkadaş açısından oldukça kötü bir durum, şahsen kimsenin alternatifi ya da konumu kısmında olmak istemem. Siz benim söylediğim şeye her ne kadar arabesk mod olarak baksanız da dediğim gerçekten doğru. Yazmak isteyen bir yolunu bulup gene de yazıyor.
Hocam amacımız aynı, arkadaşın mutluluğu. Kendisinin duygularını aynı yoldan geçmiş birisi olarak anlıyorum, anlıyoruz. Fakat ben şunu da çok iyi biliyorum ki, aşkta gurur olmaz. Gurur yapmak, duyguları gizlemektir. Duygular çiftler arasında gizlenince neden aşk diye bir şey olsun ki?

Bence kızın onu yedek planda tutması iyi bir şey. Arkadaşın verdiği ilgiyi seviyor. Fakat arkadaş bu ilişkide herhangi bir hak sahibi değil şu anda, ne bir flörtler kızın gözünde ne de başka bir şey. Bu yüzden hanım kızımızın bence her genç kızda olduğu gibi başka erkeklerle takılma hakkı var. Çünkü arkadaşımızın dediğim gibi, şu an kızla ilişkisi üzerinde hiçbir hak iddiası olamaz. Ta ki kız ondan umut ışığı görüp diğer tüm kişileri aynı şu anda arkadaşa uyguladığı gibi yedeğe alana dek.

@TerabyteForever kendi izlenimlerimi ve deneyimlerimi aktarmak isterim ki bir kızın yedek konumuna alması çok da iyi bir şey değil maalesef. Herkesle lay lay lom eğlence yaparken bana gelip kem küm ederse de şahsen böyle bir arkadaşlık ve sevgili ilişkisinin yürümesini istemem. Zamanında acı bir şekilde deneyimledim ve gerçekten de pek iyi olmuyor.

Üst mesajda dediğimi çıkarman lazım. Kız seni bekletiyor, sana kapı aralıyor. Senin daha hızlı olman gerekiyor bence bu konuda. Ama pat diye değil, kıza olan ilgini kademe kademe arttıracaksın. Ret yeme ihtimalini düşürecektir. Yersen de sağlık olsun zaten orası ayrı fakat yememek için bu dediklerim hayatını kurtaracaktır. Kız sana açık kapı bırakmış dediğim gibi, ama bir sonuç bekliyor senden. Bol şans.
Hocam ben aldatiyormu yazmistim belki anlarsiniz diye fakat anlamayanlar icin kizla zaten sevgiliyim 7-8 aydir

Geri
Yukarı