MacBook neden alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ardacn60

Hectopat
Arkadaşlar ona verebilecek parayla gidip güçlü bir laptop almak varken neden insanlar hâlâ MacBook'u tercih ediyor?

Makale yazmak veya yazılımla uğraşan insanlar tercih edebilir, kullanım açısından ergonomik.

Param olsa ben de MacBook alırdım. Stabil, pil performansı... Kaliteli malzeme. Kaliteli OS.

Arkadaşlar ona verebilecek parayla gidip güçlü bir laptop almak varken neden insanlar hâlâ MacBook'u tercih ediyor?

Çünkü o da kendi alanında profesyonel. Mesela MacBook'ta oyun oynayamazken çok iyi render yapabilirsin. Daha çok düzenleme araçları ve hız için kullanıyorlar. Ama bazıları da, hatta çoğu da MacBook'ta zengin görünüp hava olsun diye alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes oyun oynamiyor veya PC oyuncusu degil. macOS ile Apple ekosistemine dahil olmak daha da efektif hâle getiriyor Productivity olayini.

Ekrani cok iyi, is bilgisayari olmak icin cok ideal. Ekran karti haric, islem guclerinde gayet guclu M processorlar.

İş insanları alıyor genellikle, işlerini daha hızlı yaptıklarını ve kullanışlı olduğunu söylemektedirler, bana göre dediğiniz doğru ancak Apple ekosistemi o kadar etkili ki herkesi içine çekemese de büyük bir kitle yaratıyor kendine, zaten o MacBook'u alan çoğu kişinin o MacBook parasını dert edecek kadar kötü geliri olmuyor.

Oyun bilgisayarı alıp oyun oynamak zorunda olduğumuzu kim söyledi ki?

Oyun bilgisayarı ağır ve pil performansı olarak kötü. Günlük kullanım ve taşıma konusunda MacBook gayet güzel. Yeni işlemcisi gayet performanslı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı