Neden MacBook?

Öyle bir cihaz olmadığı Macbook Air M1 aldım. Ama bu cihazı oyun oynamak için almadım. Arkadaşın yazdığı kişiler oyun oynamak için Macbook almış kişiler. Size mantıklı geliyor mu bu durum anlayamadım. Biraz araştırma yapsalardı oyun önceliği olan birinin bu cihazları tercih etmemesi gerektiğini görmezler miydi?
Siz tongaya düşmüşsünüz, ben de düştüm. Kusura bakmayın.

Stabil 60fps vermesi VSYNC kaynaklı olabilir, hemen celallenmesek daha iyi olacak.

Oyun oynamak için Macbook almak aşırı saçma bir tercih, şahsen ben alacak olsam render işleri için alırım çünkü video editörü ve grafik tasarımcısıyım.

Zaten genel olarak Mac'ler render ve için özelleştirilmiş cihazlar, ayrıca çok az da güç tüketiyorlar.

Bilmiyorum insanları anlamak çok zor, oyun açısından güçlü olmayan bir cihazı oyun ile ölçmeye çalışıyorlar. 🤦
Muhtemelen yalan söylüyor veya çevresi çok ütopik insanlardan oluşuyor, Mac'ler adam akıllı 5 tane oyun desteklemiyorki :D
Dediğimi anladığınızı umuyorum. Bu cihazı kimse oyun oynama gayesiyle satın almaz. Ha oyun oynatmaz demek değil bu. Ama kimsenin asıl amacı bu değildir bu cihazı alırken.

Siz tongaya düşmüşsünüz, ben de düştüm. Kusura bakmayın.
Neden tongaya düştüm anlamadım. Dediklerimde bir şey yok. Oyun oynamak için bu cihazı tercih edecek kişi 2 3 araştırma yapsa tercih etmemesi gerektiğini görür. Oyun performansının iyi olması oyun için tercih edilebilir olduğunu göstermiyor sonuçta.

Hocam yeni modeller zaten çok pahalı o paraya MacBook'tan bin kat iyi laptop alırsınız.

M.2 çipten iyi bir işlemci göster bana.
26k ya M.2 çip sana:
Şarja takmadan işlemcinin %100 performansı.
18 saat pil ömrünü.
8Core 8 thread 16 GPU çekirdeği.
Sunuyor bunları sunan başka bir işlemci var ise göster.

Yeni konular

Geri
Yukarı