MacBook neden alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an bekliyoruz 2023 gibi gelir Mac Intel işlemcilere dönmeden bir işe yaramaz bence en azında i9'da birkaç oyun çalışıyordu.
Abi neyi zorluyorsun anlamadim?

Her iki cihazin da artilari var ancak oyun oynamayan birisi icin macOS daha iyi. Windows dizustuler bu konuda pek iyi degil.

M2 Air modeli agir yukte isinir cihazda fan yok bilmiyorum farkinda misin? O isinma olayi da yine fan acmis bir Windows cihaz kadar olmuyor. 90 derecelere cikma falan yok yani. Adam sana zaten agir is yapacaksan orada Pro cihaz var fanli onu al diyor.

Windows o kadar çıkmıyor yalnız çok zorlamadıkça ama mesela 100 FPS laptopta kasmayı denersen 25 derece filan oluyor ama o kadar değil ve artı fan koymamak zaten Apple'ın akılsızlığı.

Şu an bekliyoruz 2023 gibi gelir Mac Intel işlemcilere dönmeden bir işe yaramaz bence en azında i9'da birkaç oyun çalışıyordu.

Intel islemcili Pro'da Docker veya Android Studio aciyordun cihaz ucak kaldiriyordu. Kutuphanede falan calisman imkansizdi. Herkes M serisi islemcilerden muazzam memnunken senin gelip halen oyun demeni anlayamadim acikcasi. Herkes oyun oynamiyor. Benim oynadigim maksimum oyun LoL, onu da calistiriyor zaten cihaz kolaylikla.

Windows o kadar çıkmıyor yalnız çok zorlamadıkça ama mesela 100 FPS laptopta kasmayı denersen 25 derece filan oluyor ama o kadar değil ve artı fan koymamak zaten Apple'ın akılsızlığı.

Haha 😂

1976 yilinda Steve Jobs'in hayali fansiz, sessiz ve guzel tasarimda bir bilgisayar yaratmakti. O zamanlar garajda arkadaslariyla falan kavga ediyordu bunun icin. Bak sen su ise.

Bir senedir is amacli fansiz MacBook Air M1 kullanıyorum, ben daha render harici 60 ustu goremedim. Ne guzel bir akilsizlik yapmis bu Apple.

Intel islemcili Pro'da docker veya Android Studio aciyordun cihaz ucak kaldiriyordu. Kutuphanede falan calisman imkansizdi. Herkes m serisi islemcilerden muazzam memnunken senin gelip halen oyun demeni anlayamadim açıkçası. Herkes oyun oynamiyor. Benim oynadigim maksimum oyun LoL, onu da calistiriyor zaten cihaz kolaylikla.

Intel'de bir de büyük ekranda touchbar vardı o güzeldi.

Haha 😂

1976 yilinda steve Jobs'in hayali fansiz, sessiz ve guzel tasarimda bir bilgisayar yaratmakti. O zamanlar garajda arkadaslariyla falan kavga ediyordu bunun icin. Bak sen su ise.

Bir senedir is amacli fansiz MacBook Air M1 kullanıyorum, ben daha render harici 60 ustu goremedim. Ne guzel bir akilsizlik yapmis bu Apple.

Ama teknoloji bunun için yeterli değil.

Touchbar hala var? (m1 Pro, M1 Max dışında)

Ama onların ekranı minicik 16 inch bile bana küçük geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı