Nintendo Switch emülatörü nasıl kurulur?

Luzi10

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050TI
İ5 12500h
16 gb Ram
512 gb SSD
473 gb HDD
Bilgisayarıma Nintendo Switch emülatörü kurmak istiyorum ancak nasıl kuracağım bilmiyorum. Herkes Yuzu emülatörünü kurmuş ancak o kapanmış. Diğerlerinden hangisini kurmalıyım ve nasıl kurmalıyım? Zelda Botw ve Super Mario Wonder oynamak istiyorum. RTX 3050 Ti kaldırır mı ve bu oyunları nasıl oraya kurarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma Nintendo Switch emülatörü kurmak istiyorum ancak nasıl kuracağım bilmiyorum. Herkes Yuzu emülatörünü kurmuş ancak o kapanmış. Diğerlerinden hangisini kurmalıyım ve nasıl kurmalıyım? Zelda Botw ve Super Mario Wonder oynamak istiyorum. RTX 3050 Ti kaldırır mı ve bu oyunları nasıl oraya kurarım?
internete zelda botw indir yaz ilk çıkan sitelerden birinden repack indir herşey kurulu hazır yükleniyor.

Ryujinx'ın en son sürümünü indir ve oyunları kur.

Yeni konular

Geri
Yukarı