Pisi Linux Kurulum Boot Etmiyor

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Yapımcıların dediği gibi .iso dosyasını indirdikten ve USB'ye yazdıktan sonra boot önceliğini değiştirip kuruluma geçmeye çalışınca aşağıdaki ekran geliyor ve yukarı tuşuna basınca donuyor, seçeneği seçemiyorum.

IMG-20180915-WA0006.jpg
IMG-20180915-WA0004.jpg

Demin ekipten biriyle konuştum. Belki .iso bozuktur deyip yenisini indirip 3.0 flaşıma kurup eski laptobuma taktım sıkıntısız daha boot önceliğini ayarlamadan bile kuruluma girdi. Bende sürekli o ekranda donup kaldı.

Hem Linux merak ediyorum hem yerli bir Pisi görünce bir deneyeyim dedim. Amacım yapabilirsem USB'ye kurmak.:)

Demin ekipten biriyle konuştum. Belki .iso bozuktur deyip yenisini indirip 3.0 flaşıma kurup eski laptobuma taktım sıkıntısız daha boot önceliğini ayarlamadan bile kuruluma girdi. Bende sürekli o ekranda donup kaldı.

Hem Linux merak ediyorum hem yerli bir Pisi görünce bir deneyeyim dedim. Amacım yapabilirsem USB'ye kurmak.:)
Sen USB bellege kurmak istiyorsun linixu. O zaman USB 2.0 portu falan var mı ona bak. USB girişi en düşük hangisi ise ona takıp dene. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı