PS hayranları Ghost of Tsushima'nın PC'ye gelişiyle Steam'de tartışma konuları başlattılar

Herhangi bir konsol fanboyunun zekâ seviyesi çok da ciddiye alınacak bir şey değil. Kudurup dursunlar. Umarım bu Exclusive saçmalığı tamamen biter de daha da kudururlar, zevk alıyorum bunların kudurmasından 🤣.

Arkadaşım zaten oyunu herkesten önce oynamışsın. Bırak da PC oyuncuları da oynasın. Bu kadar bencil olmaya gerek var mı ?

aslında arkaplanı bilmiyorsunuz arkadaşlar.
fox denen şahsiyetsiz jester farming yapıyor.
Ekran Görüntüsü (152).png

Oyunun alınmamasını söyleyen bile var. 😂 kimisi de hayatını mahvettiklerini söylemiş. Gerçekten bir firma için bu kadar fanboyluğa gerek var mı? Exclusive oyunun başka bir platforma çıkış yapması bu kadar kötüyse Xbox kullananlar ölsün herhalde. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi oyun çıkalı kaç yıl oldu en başından beri bekliyorum bu oyunu PC için geç bile kalındı zaten oynayıp bitirmişsin salda biz de oynayalım seve seve çıkacak zaten en büyük kitle PC de var mecburlar buna kendileri de biliyor bunu ne kadar geciktirirsek konsol alımı o kadar artar diye düşünüyorlar.

PS fanboylarının en boş konuşan, en hayatsız ve tabiri caizse en aşağılık fanboy kitlelerinden biri olduğu ve bunun tüm dünyadaki PS fanboyları için geçerli olduğu açık bir gerçek. Bu fanboylar zamanında Last of Us 2'de Abby'i canlandıran karakteri ölümle tehdit eden, Spider-Man 2'de sırf yüzünü beğenmedikleri için Mary Jane'in yüz modelini linçleyen, Last of Us Part 1 kötü optimizasyon yüzünden PC oyuncuları tarafından linç edilirken oyunu korsan bile oynamamalarına rağmen "Oyunun optimizasyonu iyi, siz fakir ve iftiracı aşağılılaklırsınız." diye oyunu savunan fakat oyun çıkmadan önce de PC'ye gelecek olmasına laf eden insanlardı.
Yani kısaca dünyanın hiçbir yerinde herhangi bir PS fanboyunu ciddiye almayın.
Butun ps fanlari boyle degil emin ol. Bazi boyle ucubeleri var ama bazi fanlar (bende dahil) boyle seyleri takmiyoruz

Butun ps fanlari boyle degil emin ol. Bazi boyle ucubeleri var ama bazi fanlar (bende dahil) boyle seyleri takmiyoruz
Fanboyluk ile sevmek günümüzde pek aynı şey olarak kullanılmıyor. Günümüzde fanboy kelimesini daha çok eleştirenlere hakaret eden, kendini özel sanan ve markayı ilahlaştıran toksik kitle için kullanıyorlar. Yoksa sen PS'i istediğin gibi sevebilirsin, hangi markayı sevdiğin beni ilgilendirmez. Bu konuda bahsi geçen kitle gibi toksik olma yeter.

PS kullanan birisi olarak nedense sevindim. Fanboyluk zeka geriliği zaten. Tek merak ettiğim fiyatı nolacak, tabii bir PS kullanıcısı olarak biraz bizimkinden pahalı olmasını isterim alan illaki alır ister 1000 ister 2000 olsada.

Yeni konular

Geri
Yukarı