PS hayranları Ghost of Tsushima'nın PC'ye gelişiyle Steam'de tartışma konuları başlattılar

Bu konuyu okuyan ve bu mesajı gören PS fanları, KUDURUN!

PS fanlarına ayrı bir nefretim var. Asla saygılı ve düzgün bir dille konuşmadığım tek kitle PS fanları olabilir :D

Ya normal değiller ya da çocuklar. Başka bir açıklaması yok. Büyük ihtimalle arkadaş ortamında pc vs konsol goygoyunu yapıyorlar, sonra bir tane argümanı çürüdü diye zırlıyorlar.

Hayır bir de hayatımı mahvettiniz diye yorumlarda bulunuyorlar...
Yorumları okudukça akıl tutulması yaşıyorum resmen. Yazmaya utanır insan. Linç ettikleri oyun 3 - 4 yıl sonradan PC'ye geliyor bir de.

Galiba PC oyuncularını küçümsüyorlar bu yüzdende kıskanıyorlar. Zannediyorlarki PlayStation alanlar PC oyuncularından daha iyi konuma sahip mal mal düşünceler işte :D

Hem cahillik hem geri zekalılık bundan da ötesi kıskançlık olarak yorumluyorum bunu. Böylesi toksik bir kitlenin nasıl oluyor da böyle tepkiler verebiliyor olması utanç verici.

PS fanları harbi çok komik yorumlar atmış Sony PC e çıkarıp PC platformundan da ciddi gelir sağlıyor ve oyun dediğin herkesin kişisel tercihi ama daha çok bu devirde PC'den oynanır gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı