Razer Barracuda X 2022 alınır mı?

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Selam. Razer Barracuda X 2022 Bluetooth'lu versiyonu İncehesap'ta 2400 TL'den 2060 TL civarına düşmüş sizce bu kulaklık o kadar eder mi? Aranızda kullanan kullanmış varsa ses kalitesi nasıl? Bağlantı sorunları, kronik sorunlar vb. mevcut mu? Bir de yılbaşına doğru 2000TL altına inecek şekilde bir indirim gelir mi dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, eder. Ses kalitesi, kablosuz kulaklığa göre gayet tatmin edici. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yılbaşında indirim geleceğini sanmıyorum.
Daha fazlası için incelememe bakabilirsin:

IMG20221222142513.jpg

Kulaklık elime ulaştı çok beğendim ama bir sıkıntı var sallayınca sol tarafta sanki içerisinde vida kalmış gibi bir ses geliyor. Kulaklık öyle mi bilmiyorum ama değişime gönderecem.

Evet, eder. Ses kalitesi, kablosuz kulaklığa göre gayet tatmin edici. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yılbaşında indirim geleceğini sanmıyorum.
IMG20221222142513.jpg

Kulaklık elime ulaştı çok beğendim ama bir sıkıntı var sallayınca sol tarafta sanki içerisinde vida kalmış gibi bir ses geliyor. Kulaklık öyle mi bilmiyorum ama değişime gönderecem.
sizde böyle bir sorun var mı?

teşekkürler değişime göndereceğim.
hayırlı olsun diyeceğim ama değişime gönderiyorsunuz sanırım. Açıkcası satıcı incehesap konusunda da çok çekincelerim var iade değişim konularında hep sıkıntı çıkartıyorlarmış. Sorun yaşadınız mı ?

hayırlı olsun diyeceğim ama değişime gönderiyorsunuz sanırım. Açıkcası satıcı incehesap konusunda da çok çekincelerim var iade değişim konularında hep sıkıntı çıkartıyorlarmış. Sorun yaşadınız mı ?
Teknik servise göndermişler rapora göre hareket edeceklerini söylediler. Bugün aradım 4 gün oldu dedim. 20 güne kadar bekleyebiliyormusşuz ama acil olduğunu söyledim tamam not aldım dedi kadın. Inş yakın zamanda sonuçlanır.

Noldu sonuçlandı mı? Değiştirdiler mi?
değitirildi ama yine sallayınca ses çıkıyor. Boşuna 2 hafta bekledim.

Hocam Türkiye'den alabileceğim bir kılıf var mı? Aliexpresste var ama beklemek istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı