Razer Barracuda X 2022 alınır mı?

lAlpsl

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Tek rakibi özellikler içinde SteelSeries Arctis Nova 1. bence alınır hocam fakat sadece PC oyunculuğuysa amaç daha ucuza daha iyileri var kablolu olarak.

Genelde bilgisayarda kullanacağım, ama kablolu istemiyorum artık ya kablosuza alışınca rahatsız ediyor artık kablolular :D
Site hakkında da @Recep Baltaş bir konuda güvenilir demiş umarım sıkıntı yaşamam.

ürünü satın aldınızmı herhangi bir sıkıntı oldumu
Aldım, bugün kutuyu açtım şuanda kullanıyorum paketlemesi çok güzeldi en ufak hasar bile yok. Ürün sağlam jelatinleri duruyor görünüş olarak bir sıkıntı yok. İç aksamda bir sıkıntı olup olmadığını muhtemelen ileriki günlerde tamamen anlarım.

Aldım, bugün kutuyu açtım şu anda kullanıyorum paketlemesi çok güzeldi en ufak hasar bile yok. Ürün sağlam jelatinleri duruyor görünüş olarak bir sıkıntı yok. İç aksamda bir sıkıntı olup olmadığını muhtemelen ileriki günlerde tamamen anlarım.

Kulaklıktan memnun musun? Ben de almayı düşünüyorum.

Kulaklıktan memnun musun? Ben de almayı düşünüyorum.

Genel olarak memnunum. Benim kulaklığıma özel mi bilmiyorum ama en yüksek seste hafif cızırtı var, kulaklık üstündeki ses tekerleğinden çok hafif kısarak kullanıyorum, başka herhangi bir problemim yok.

Genel olarak memnunum. Benim kulaklığıma özel mi bilmiyorum ama en yüksek seste hafif cızırtı var, kulaklık üstündeki ses tekerleğinden çok hafif kısarak kullanıyorum, başka herhangi bir problemim yok.
Mikrofon kalitesini deneyimledin mi pekii? Önceki kulaklığın neydi bir de merak ettim geçiş sonrası kabloludan tatmin etti mi diye.

Mikrofon kalitesini deneyimledin mi pekii? Önceki kulaklığın neydi bir de merak ettim geçiş sonrası kabloludan tatmin etti mi diye.
Mikrofon kalitesini merak ediyorsan twitchte yayın açmıştım bir ara link atmak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama, kullanıcı adım Alpistan_
Önceki kulaklığım 5 para etmez bir kulaklıktı o yüzden kıyaslamak pek doğru olmaz.

Geri
Yukarı