Razer Barracuda X 2022 alınır mı?

Bütçe
4000
Razer baracuda X dışında Razer'in diğer kablosuz kulaklıkları çok pahalı Pro olanlar Logitech tasarımı ve çok ağır olmasından dolayı hiç beğenmedim açıkçası risk alıp baracuda X amak isterdim kolayca kırılmıyıcağına emin olsam anında alırdım şu an ama o fiyata Razer kalitesinde bulıamadım

Dediğiniz doğru ürün kaliteli.

Belki sizinki kırılmaz diyerek pozitif düşünebiliriz :)

Alacağınız yer eğer Bilkom garantili ise (çoğu öyle diye biliyorum) Providyo isimli servis bakıyor. İnternette yorumlarını okursanız Türkiye'nin en ilgili servislerinden. 3 gün önce kırıldı diyerek iletişime geçtim, kulaklığı gönderir misiniz ilgilenelim dediler, 1 gün önce gönderdim. Çözüm bulabilirlerse Barracuda'ların kronik aynı yerden kırılması problem olmaktan çıkabilir diye düşünüyorum.

Cevabın için teşekkürler almayı düşünüyordum kararsız kaldım kolayca kkırılacak bir ürüne 4000TL vermek istemiyorum kırılma sorunu genel olarak herkeste yaşanıyorsa almıyıcağım.

Vallahi ben sinirlenince kulaklığın dışına yumruk atıyorum kafamdayken her seferinde daha bir şey olduğunu görmedim. Konfor olarak müthiş bir şey hafif ve başımı şu ana kadar hiç ağrıtmadı. Tavsiye edeceğim kulaklıklardan. Ama pedleri sararıyor temizlemezsen ben temizlemedim.

Ben yılbaşında 3000 TL'ye aldım memnunum tek sorunu yazılım desteği yok mesela şarjı yüzde kaç bakamıyorum.

Aynı kulaklıktan bende de var. Bilgisayarımda type c girişi olmadığı için kutudan çıkan usb uzatması ile kullanıyorum. Ürün eline ulaştıktan sonra ilk birkaç gün iade etmek istedim. Çünkü kulaklık bilgisayara bağlanmıyordu. Bağlanıyordu, bilgisayar kapanıp açılınca bağlanmıyordu. Birkaç gün uğraştım teker teker usb portlarını denedim ( tabiki de arkada girişlere takıyordum). Doğru portu bulduğumdan beri ürün 10da 10. Sorun bende değil bu arada yabancı forumlarda aynı sorunu yaşanlar gördüm. Yüksek ihtimal bazı doungler bozuk.
Kulaklığın şarjı bende 1 hafta gidiyor. Arkadaşın dediği gibi kulaklığın şarjı bilgisayarda gözükmüyor. Şarjı görebilmek için telefona uygulamasını yükleyip Bluetooth ile bağlanınca şarjı gözüküyor. Aynı zamanda 7.1 özelliği de sanal bir şekilde uygulama yükleyerek yapılıyor. 7.1 özelliği o kadar çok güzel denecek kadar değil ama kötü de değil. Biraz kişiye göre değişir.
3 aydır kulaklıklığı kullanıyorum. Ben memnunum. Kulaklıktan çok bişi beklememek gerek bence. Kablosuz bilgisayar kulaklıkları arasında en ucuzu. Kısaca ben memnunum.

Aynı kulaklıktan bende de var. Bilgisayarımda Type-C girişi olmadığı için kutudan çıkan USB uzatması ile kullanıyorum. Ürün eline ulaştıktan sonra ilk birkaç gün iade etmek istedim. Çünkü kulaklık bilgisayara bağlanmıyordu. Bağlanıyordu, bilgisayar kapanıp açılınca bağlanmıyordu. Birkaç gün uğraştım teker teker USB portlarını denedim ( tabii ki de arkada girişlere takıyordum). Doğru portu bulduğumdan beri ürün 10'da 10. sorun bende değil bu arada yabancı forumlarda aynı sorunu yaşanlar gördüm. Yüksek ihtimal bazı doungler bozuk.
Kulaklığın şarjı bende 1 hafta gidiyor. Arkadaşın dediği gibi kulaklığın şarjı bilgisayarda gözükmüyor. Şarjı görebilmek için telefona uygulamasını yükleyip Bluetooth ile bağlanınca şarjı gözüküyor. Aynı zamanda 7.1 özelliği de sanal bir şekilde uygulama yükleyerek yapılıyor. 7.1 özelliği o kadar çok güzel denecek kadar değil ama kötü de değil. Biraz kişiye göre değişir.
3 aydır kulaklıklığı kullanıyorum. Ben memnunum. Kulaklıktan çok bir şey beklememek gerek bence. Kablosuz bilgisayar kulaklıkları arasında en ucuzu. Kısaca ben memnunum.

Sizde de kulaklık kırıldımı oyun PC genel kullanımı için yeterli midir yoksa kabloluların performansı daha mı iyidir.

Kendime kulaklık bakıyorum 2000 -4000TL arası Razer baracuda X kaliteli ve güzel gördüm alınır mı?

Kendim kullanıyorum yukarıda arkadaş çok çabuk kırılıyor demiş ancak öyle bir yapısı yok gayet sağlam ve kaliteli kulaklık padleri kulağını çok güzel kapatıyor ve ses kaliteside çok güzel eğer arkadaşlarınla oyun oynuyorsan mikrofon kaliteside temiz ve güzel tavsiye ederim. Severek kullandığım bir kulaklıktır aldığında pişman olmazsın. Aynı anda hem telefona hem bilgisayara bağlayabiliyorsun iki cihazıda ortak kullanabiliyorsun şarj konusuda gayet başarılı haftalarca şarja takmadan kullanıyorum özellikle çok dizi film izleyen birisi olarak.

Sizde de kulaklık kırıldımı oyun PC genel kullanımı için yeterli midir yoksa kabloluların performansı daha mı iyidir.
Ben kulaklığı 3 aydır kullandığım için kırılmadı. Yani kulaklık genel kullanım için bence yeterli fakat oyun için çok hard yani cs'de örnek veriyorum çok yüksek ranklı biriysen falan belki yetersiz kalabilir. Ama ben kulaklıkla csde oynadım, dizi de izledim ve müzik de dinledim. Ben bir sorun görmedim ve memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı