Samsung Galaxy A50 vs Xiaomi Redmi Note 7

typhoonss05

Centipat
Bütçem 2000 TL civarında. Redmi Note 7 2000 TL, Samsung A50 2500 TL. A50 alırsam bütçe konusunda beni çok zorlayacak. Sizce 500 TL farka değer mi? Oyun oynayan birisi değilim. Bu arada başka telefon önerisi istemiyorum. Teşekkürler...

A50 kullanıyorum ve memnunum, fakat parmak izi okuyucusu gerçekten sıkıntılı. Onun dışında memnunum. Eğer telefonu elinden düşürmüyorsan 1 gün gidiyor şarjı.
Tahminimce amoled ekrandan dolayı kamerası falan da daha canlı gözükür. Batarya olarak ikisi de 4000 mah sanırım. İki telefonu da inceleme fırsatım oldu teknoloji mağazasında. Redmi'nin mavi rengi ve A50'nin beyaz rengi cezbetti diyebilirim.

Hergün yeni konu açıyorsun 😡

Alabileceğiniz en iyi telefon LG G7 kamerası olsun performansı olsun Redmi Note 7 ve A50 iyi tek kötü yanı 3000 mAh bataryası olması.

Hergün yeni konu açıyorsun 😡

Alabileceğiniz en iyi telefon LG G7 kamerası olsun performansı olsun Redmi Note 7 ve A50 iyi tek kötü yanı 3000 mAh bataryası olması.

Sen şaka mısın dostum? Redmi Note 7 İle arasında 800 TL fark var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı