Xiaomi Redmi Note 7 vs Samsung Galaxy A50

Fiyatına göre tüm özellikleri yeterli olduğu için Xiaomi Redmi Note 7 almak daha iyi olur.

Çok oyun oynarım benim için işlemci performans önemi derseniz Honor Play alınabilir.

Sosyal medya, müzik, video izleme vb. şeyleri oyundan daha çok kullanıyorum. Oyun oynarım ama saatlerce oynamam ve çok iyi bir oyun performansı vermesini istemem. Bana her oyunu herhangi bir kalite de veya çok fazla kasma olmayan bir telefon lazım. Redmi Note 7 bunu karşılıyor bence.

@Sylveon sence?

Sanırım kamera en önemliymiş o yüzden rakiplerine göre daha doğal çeken LG V30 Plus öneririm ve sadece kamerada değil çoğu konuda önde fiyatının bu kadar çok indiğini yeni gördüm.

LG şöyle böyle demeyin LG V30 ve G7 ile eski sorunları çözdü.

Eksisi ise rakiplerine göre o kadar iyi olmayan ön kamera ve pil performansı ama üzmez.

LG Sony Nokia bitti arkadaşlar almayın aldırmayın, şimdilik xiaomi yarın ne olur bilemem, hiçbir markanın fanboyu olmayın (Samsungculara bakmayın, teknik servisi bu kadar sıkıntılı olan başka firma yok, Samsung'u öneren baba parasıyla telefon almış bebelerdir.)
Redmi note 7 den yazıyorum gayet memnunum, internetten al, sim kart takmadan 14 gün kullan, beğenmezsen iade et başka telefon al, Mağazadan vs kesinlikle alma.

LG Sony Nokia bitti arkadaşlar almayın aldırmayın, şimdilik xiaomi yarın ne olur bilemem, hiçbir markanın fanboyu olmayın (Samsungculara bakmayın, teknik servisi bu kadar sıkıntılı olan başka firma yok, Samsung'u öneren baba parasıyla telefon almış bebelerdir.)
Redmi note 7 den yazıyorum gayet memnunum, internetten al, sim kart takmadan 14 gün kullan, beğenmezsen iade et başka telefon al, Mağazadan vs kesinlikle alma.
Şuan zaten sipariş veriyorum. Hepsiburada üzerinden güvenilir bir satıcıdan.

Hifi ürünleri araştırırken LG'nin bazı telefonlarında yüksek kalitede HIFI DAC olduğunu duymuştum. Hatta HIFI ürünleri kullananlar bu telefonu tercih edebiliyorlar. Ama tabi diğer özellikler konusunda bilgim yok. Bende de Xiaomi Mi Note 3 var aşırı memnunum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı