Samsung Galaxy A50 vs Xiaomi Redmi Note 7

Linke baktın mı?

2575 TL.

A50 alıcak biri bu telefonu da alabilir ve bu telefon Redmi Note 7 daha iyi fiyat farkına kesinlikle değer.
A50'nin fiyatı 2200TL civarı diye biliyorum, Eğer alabilecekse tabii G7 alınabilecek en iyi telefondur.

Hergün yeni konu açıyorsun 😡

Alabileceğiniz en iyi telefon LG G7 kamerası olsun performansı olsun Redmi Note 7 ve A50 iyi tek kötü yanı 3000 mAh bataryası olması.

Ben oyundan çok batarya ve kameraya önem veriyorum. 3000 olması biraz itiyor. Ayrıca fiyatta bir hayli fazla. A50'yi indirimden denk getiripte 2300 civarına almayı düşünüyorum çünkü.
A50'nin fiyatı 2200TL civarı diye biliyorum, Eğer alabilecekse tabii G7 alınabilecek en iyi telefondur.
A50 2450 TL civarı. Keşke 2200 civarına inse konu açmadan alırım gerçekten.

Ben oyundan çok batarya ve kameraya önem veriyorum. 3000 olması biraz itiyor. Ayrıca fiyatta bir hayli fazla. A50'yi indirimden denk getiripte 2300 civarına almayı düşünüyorum çünkü.
Dostum sen en iyisi, Redmi Note 7 al geç.

Dostum sen en iyisi, Redmi Note 7 al geç.
1 hafta daha indirim kovalayacağım. Eğer bir yerden Türkiye garantili A50 denk getirebilirsem 2250 TL civarına alacağım, yoksa Note 7 gibi duruyor.
A50 fiyatı 2500 TL civarı.
1 hafta daha indirim kovalayacağım. Eğer bir yerden Türkiye garantili A50 denk getirebilirsem 2250 TL civarına alacağım, yoksa Note 7 gibi duruyor.

Bataryası biraz düşük olsa bile performans oyun olarak bakmayın daha ileriye dönük bir telefon almış olursunuz.

İndirim kovalayın eğer G7'yi 2400 TL'ye bulursanız direk almanızı öneririm, Eğer düşmezse Note 7 Alın A50'Den her açıdan iyi.

Eminim, 2500 TL civarıdır.
Samsung Türkiye Garantili alacağım, dediği gibi 2450 TL civarı. Eğer ithalatçı alsam Note 7'de 1700 TL civarı zaten. Yine forumda konu açtığımda Resmi Türkiye Garantili alın denildi çok fazla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı