Spordan sonra Nescafe içilir mi?

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar biraz araştırdım spordan önce Türk kahvesinin çok faydası varmış ama ben Türk kahvesi yerine Nescafe'ciyim. Spordan sonra Nescafe'nin sporuma zararı olur mu sonuçta şeker var 3Ü 1 arada içiyorum şu an spordan geldim ikilemde kaldım içsem mi içmesem mi Nescafe'ya da kakaolu oralet (şekerli) bu ikisinin zararı olur mu sporuma?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde enerji sağlaması için içiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hatta antrenmandan önce içenler vardı veya sonrada var ikisini de dene tarafını seç. Ancak 3ü 1 arada değil normal kahve içiyorlardı. 3ü 1 arada pek masum bir karışım değil şeker vs. fazla biraz. Karıştırmana gerek yok boşu boşuna mideni bulandırma normal kahve iç daha iyi bence.

Genelde enerji sağlaması için içiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hatta antrenmandan önce içenler vardı veya sonrada var ikisini de dene tarafını seç. Ancak 3Ü 1 arada değil normal kahve içiyorlardı. 3Ü 1 arada pek masum bir karışım değil şeker vs. fazla biraz. Karıştırmana gerek yok boşu boşuna mideni bulandırma normal kahve iç daha iyi bence.

Türk kahvesi malzemesi yok ailecek Nescafe içiyoruz 3Ü 1 arada şu an içsem zararı olur mu onu bilemedim.

Merhabalar biraz araştırdım spordan önce Türk kahvesinin çok faydası varmış ama ben Türk kahvesi yerine Nescafe'ciyim. Spordan sonra Nescafe'nin sporuma zararı olur mu sonuçta şeker var 3Ü 1 arada içiyorum şu an spordan geldim ikilemde kaldım içsem mi içmesem mi Nescafe'ya da kakaolu oralet (şekerli) bu ikisinin zararı olur mu sporuma?

Nescafe clasik veya filtre kahve daha iyi olacaktır , 3Ü1 arada gibi şekerli kahveleri önermem.

Geri
Yukarı