Tüketici Hakları Davası Sürecinde Ürün Tüketicide mi Kalıyor?

Iron

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Dostlar, bazılarınızın bildiği gibi Hepsiburada ile yaşadığım büyük bir sorun var. Bilmek isteyenler için konunun linki:

Hepsiburada, 2 El Ekran Kartı Göndermesi

Sormak istediğim Tüketici Haklarında çalışan bayan bana 6 ay ile 1 yıl arası sürer dedi. Ancak Hepsiburada ürünü bana geri yolladı. Ürün şuan benim elimde. 6 ay - 1 sene sürecek. Ürün bu süreçte bende mi kalacak yoksa tekrar Hepsiburada'ya gönderiyim mi? Daha önce böyle bir durumla karşı karşıya kalan olduysa veya bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo konusunda haklısınız.Ama iş yerine istediğim için bende yoktum o geldiği sırada çalışan abilerden geri gitmesin diye almış.Ama gerçekten Hepsiburada'dan böyle bişey hiç ama hiç beklemediğim pek sorun etmedim.Akşam eve gelince kutuyu açınca şok geçirdim.Ama asıl şoku iade reddedilince yaşadım dolandırıcılıkla şuclandım.

Kargo konusunda haklısınız.Ama iş yerine istediğim için bende yoktum o geldiği sırada çalışan abilerden geri gitmesin diye almış.Ama gerçekten Hepsiburada'dan böyle bişey hiç ama hiç beklemediğim pek sorun etmedim.Akşam eve gelince kutuyu açınca şok geçirdim.Ama asıl şoku iade reddedilince yaşadım dolandırıcılıkla şuclandım.
Konunuzu görmüştüm, kampanya süresince bende epey bir bilgisayar bileşeni aldım ama sorunlu bir ürün gelmedi. Şanssız bir durum oldu sizin ki ama umarım çözülecek, iyi düşünün iyi olsun. (y)

Artık Hepsiburada forum hesabı bile etiketlenmere bakmıyor.
Gayet normal İnstangram,Twitter,Şikayetvar gibi yerlerde şuan sorun bonbardımanı var kimse sizinle ilgilenmiyor.Robot gibi sürekli anlıyoruz demekteler.Ama sonuçta onlarda insan biraz daha yetkili kişilerle konuşma şansımız olsa sorun çözülecek ama beyfendilere kimse ulaşamıyo.

THH süreci yaşamış biri olarak, ürün sizde kalsın. Bilirkişi ürünü sizden istediğinde teslim edersiniz. Muhtemelen süreç lehinize sonuçlanacaktır. Süreç sonrasında hem size hem onlara tebligat gider ve firma,THH'nin yaptığı tebligat ve bilirkişi ücretini öder. Üzerine bir de size ücret iadesi yapar ohh mis. Süreç ise maksimum 6 ay sürüyor. Benim yaşadığım 4 ayda sonuçlanmıştı.

Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun. :)

THH süreci yaşamış biri olarak, ürün sizde kalsın. Bilirkişi ürünü sizden istediğinde teslim edersiniz. Muhtemelen süreç lehinize sonuçlanacaktır. Süreç sonrasında hem size hem onlara tebligat gider ve firma,THH'nin yaptığı tebligat ve bilirkişi ücretini öder. Üzerine bir de size ücret iadesi yapar ohh mis. Süreç ise maksimum 6 ay sürüyor. Benim yaşadığım 4 ayda sonuçlanmıştı.

Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun. :)
Teşekkürler.Güzel Yorumunuz İçin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı