Windows 11'in çıkma nedeni nedir?

Hepsi aynı şey için çalışıyor "para". Windows'ta macOS'da. Ben Windows 11 daha çok konuşulduğu için konuyu bunun üzerinden açtım.
Yani ne için çalışsınlar istiyorsun? En azından Microsoft senin için daha ulaşılabilir. Her sistem ile Windows kullanabiliyorsun, Apple ile karşılaştırmak gerekirse. Bir farkındalığın olmadan ne diye bir eleştiri konusu açtın onu anlamadım ben.

Firma para kazanmadan nasıl yeni teknolojiler üretecek? Yani seni kötü etkileyen şeyi çözemedim.

Çünkü yeni bir işletim sistemine geçerek diğerinin desteğini kesiyor ve her kullanıcı yeni sürüme geçemiyor ve bir daha düzeltilmeyecek hatalarla boğuşuyor.
Yanlış bildiğin bir şey daha. Yeni işletim sistemi çıktığı gibi destek kesilmez. Windows 7'nin desteği Windows 10 çıktıktan kaç sene sonra kesildi sen düşün. Arada bir de Windows 8 de var.

2025 yılına kadar destek vermeye devam edilecek Windows 10'a. Bu yeterli bir süre, Windows 11'de olan tüm hatalar bu süre içinde fixlenecektir.
2025'e kadar destek verilecek ancak çoğunluk W11'i geliştirdiği için W10 yavaş yavaş düzeltilicek ve bilgisayarı W11 kaldırmayan insanlar düzeltilmeyen hatalar yüzünden yeni sistem alacak. Zaten 2. amaç da bu.

2025'e kadar destek verilecek ancak çoğunluk W11'i geliştirdiği için W10 yavaş yavaş düzeltilicek ve bilgisayarı W11 kaldırmayan insanlar düzeltilmeyen hatalar yüzünden yeni sistem alacak. Zaten 2. amaç da bu.
Peki, Windows 10'da insanların Windows 11 için kısa vadede sistem değiştirmesini gerektirecek ciddi hatalar neler?

Üstelik Windows 10 ile 11 arasında ciddi sistem gereksinimi farkları olmayacak. Eski sistemi olup zorla Windows 10 kullanmaya çalışanlar için bir dezavantaj olacak.

Yani ne için çalışsınlar istiyorsun? En azından Microsoft senin için daha ulaşılabilir. Her sistem ile Windows kullanabiliyorsun, Apple ile karşılaştırmak gerekirse. Bir farkındalığın olmadan ne diye bir eleştiri konusu açtın onu anlamadım ben.

Firma para kazanmadan nasıl yeni teknolojiler üretecek? Yani seni kötü etkileyen şeyi çözemedim.

Yanlış bildiğin bir şey daha. Yeni işletim sistemi çıktığı gibi destek kesilmez. Windows 7'nin desteği Windows 10 çıktıktan kaç sene sonra kesildi sen düşün. Arada bir de Windows 8 de var.
4 senede onca hata nasıl düzeltilecek? İnsanları sistem almaya yönlendirmek için çıkarıyorlar yeni işletim sistemlerini.
Peki, Windows 10'da insanların Windows 11 için kısa vadede sistem değiştirmesini gerektirecek ciddi hatalar neler?
İnsanların yaşadığı bir sürü abuk hata var. Üstelik insanlar W11'i görünce ona geçmek isteyecekler daha iyi tasarlandığı için.
Üstelik Windows 10 ile 11 arasında ciddi sistem gereksinimi farkları olmayacak. Eski sistemi olup zorla Windows 10 kullanmaya çalışanlar için bir dezavantaj olacak.
Windows 11 geliştirildikçe sistem gereksinimleri artacak.

Değişen dünyada her şeyin değişip Windows'un değişmemesi olmaz. Windows da değişir ve sürüm numarası yükseltilir. "Windows 10 çıkarılan son Windows sürümüdür bundan sonra yeni bir Windows çıkarmayacağız" sözü kısa vadelik düşünmedir.

Son düzenleme:
Kardeş daha işletim sistemi resmi olarak çıkış bile yapmadı? Nereden biliyorsun başlangıç için büyük yeniliğin olmadığını?
Ayrıca senin gibi düşünen insanları iyi biliyorum ben, yapılan her şeye "para kazanmak için" derler. Kardeşim Microsoft hayır kurumu değil, elbette ki yaptığı her şeyi para için yapıyor, ancak yeni bir Windows da ihtiyaçtı.
O zaman hiçbir ürünün yeni sürümü çıkmasın neden çıkıyor? Bu nasıl bir zihniyet anlamadım. Yok bir de Windows 10'dan geçişler ücretsiz olacak.
Arkadaş çok sığ kafalı.
Aynen kardeşim Rockefeller falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı