40000 TL laptop önerisi

İşlemci farkı ne oluyor benim baktığım i7 Intel diğeri AMD farklılık nedir acaba?

Intel işlemciler bir tık daha performanslıdır ama yüksek ısıyı sever. AMD işlemciler serin çalışırlar ki attığım cihazda metal termal macun var ekstra serin çalışıyor cihaz ve 40 bin bandının en iyi cihazdır limitsizdir.

İncelemesine buradan bakabilirsin.

Intel işlemciler bir tık daha performanslıdır ama yüksek ısıyı sever. AMD işlemciler serin çalışırlar ki attığım cihazda metal termal macun var ekstra serin çalışıyor cihaz ve 40 bin bandının en iyi cihazdır limitsizdir.

İncelemesine buradan bakabilirsin.

Ozaman hiç victus vs bakmaya gerek yok acer dan devam edelim cuma gününü bekleyip sipariş verelim

En mantıklı seçenek olur evet.

Bu arada bu linkten direk sepete ekleyip ve HB mobil uygulamasından alırsanız bana da destek olmuş olursunuz.

https://app.hb.biz/1Qcw5aZ5O9JR

Tabii ki de destek olurum. Peki aşağıdaki linkteki PC fiyatına göre nasıl hem fiyat performans olarak çok mantıklı geldi bana

En mantıklı seçenek olur evet.

Bu arada bu linkten direk sepete ekleyip ve HB mobil uygulamasından alırsanız bana da destek olmuş olursunuz.

https://app.hb.biz/1Qcw5aZ5O9JR

yarın bu cihazın indirime düşmesini bekleyeceğim düşmüyorsa sipariş vereceğim bu cihazı 32 ramli olarak çok iyi duruyor.

Son düzenleme:
Tabii ki de destek olurum. Peki aşağıdaki linkteki PC fiyatına göre nasıl hem fiyat performans olarak çok mantıklı geldi bana

Yarın bu cihazın indirime düşmesini bekleyeceğim düşmüyorsa sipariş vereceğim bu cihazı 32 RAM'li olarak çok iyi duruyor.

Nitro 16 çok daha iyi bir cihaz hocam.

32'lik daha mantıklı tabii sonradan ekleme ile uğraşmazsınız.

32 GB versiyonunuda ekledim linke buradan sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bu arada alacak arkadaşlar için n11 daha ucuz fiyatı

Fiyat arttı tam tersine heryerde fiyatlar düştü burada arttırdılar sence bekleyelim mi alalım mı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı