40000 TL laptop önerisi

Bütçe
40000
Soğutma konusunda Nitro 16 Dell'e göre daha zayıf. Ayrıca işlemci tarafında da daha güçlü i7 hocam. Ama ekran kalitesi konusunda en iyisi olduğu kesin.
İ7 daha güçlü değil, ikisine bakarsan pek fark olmadığını anlarsın. Bide bana Nitro 16 Dell'in fanları kaç RPM ile çalıştığını söyler misin? Genel olarak, Nitro 16 AN16-41 her oyunu ultra grafiklerde oynarken ısı seviyesi 80'i geçmiyor. Çift fanlı dört ızgaralı soğutma sistemi, sıvı metal termal macun var.

i7 daha güçlü değil, ikisine bakarsan pek fark olmadığını anlarsın. Bir de bana Nitro 16 Dell'in fanları kaç RPM ile çalıştığını söyler misin? Genel olarak, Nitro 16 AN16-41 her oyunu Ultra grafiklerde oynarken ısı seviyesi 80'i geçmiyor. Çift fanlı dört ızgaralı soğutma sistemi, sıvı metal termal macun var.

Dell G15 5530 modelini kullanıyorum ekran kartı 65-70 işlemci 75-85
Soğutma yeterince iyi 4 yönlü.

i7 daha güçlü değil, ikisine bakarsan pek fark olmadığını anlarsın. Bir de bana Nitro 16 Dell'in fanları kaç RPM ile çalıştığını söyler misin? Genel olarak, Nitro 16 AN16-41 her oyunu Ultra grafiklerde oynarken ısı seviyesi 80'i geçmiyor. Çift fanlı dört ızgaralı soğutma sistemi, sıvı metal termal macun var.

Render tarafında i7 daha güçlü hocam. Bahsettiğiniz model 5500RPM, fakat Dell model laptopun RPM'i ile bir bilgi bulunmuyor. Fakat Reddit'e bakarsanız laptopun fanının aşırı güçlü olduğunu belirtmişler zaten.

Render tarafında i7 daha güçlü hocam. Bahsettiğiniz model 5500RPM, fakat Dell model laptopun RPM'i ile bir bilgi bulunmuyor. Fakat Reddit'e bakarsanız laptopun fanının aşırı güçlü olduğunu belirtmişler zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakabilirsin oyunlardaki farklarını bulamadım

Dell G15 5530 modelini kullanıyorum ekran kartı 65-70 işlemci 75-85
Soğutma yeterince iyi 4 yönlü.
aynı seviyelerde hocam

165 Hz %100sRGB 400nit 3ms ekranı var

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bakabilirsin oyunlardaki farklarını bulamadım.

Aynı seviyelerde hocam.

Aralarında 6 çekirdek farkı var,
Ayrıca:
üzerinden bakarsanız R9 yani sizin attığınız modelin bir üst modeli(ayrıca aynı nesil.)Modelle kafa kafayalar.

Aralarında 6 çekirdek farkı var,
Ayrıca:
üzerinden bakarsanız R9 yani sizin attığınız modelin bir üst modeli(ayrıca aynı nesil.)Modelle kafa kafayalar.
hocam bence bir fark yok ortada

Yeni konular

Geri
Yukarı