40000 TL laptop önerisi

Bu arada alacak arkadaşlar için N11 daha ucuz fiyatı

Fiyat arttı tam tersine her yerde fiyatlar düştü burada arttırdılar sence bekleyelim mi alalım mı?

N11'in satış sonrası desteği çok kötü. Buna göre tercih edin.

Asıl Black Friday indirimleri akşam 20:00 ile 23:00 arası oluyor. Bekleye de bilirsiniz, aladabilirsiniz.

Asıl Black Friday indirimleri akşam 20:00 ile 23:00 arası oluyor. Bekleye de bilirsiniz, aladabilirsiniz.
Evet an itibariyle almak şuan için yalan oldu çünkü anlamsızca fiyatlara tekrar zam yaptılar 16 lık cihaz şuanda 40000 TL oldu farklı bir öneriniz varmıdır acaba 35 36 bandında

önerilerinle 32 gblık cihazdan sipariş verdim teşekkürederim önerin için

Son düzenleme:
Evet an itibarıyla almak şu an için yalan oldu çünkü anlamsızca fiyatlara tekrar zam yaptılar 16'lık cihaz şu anda 40000 TL oldu farklı bir öneriniz var mıdır acaba 35 36 bandında

Önerilerinle 32 GB'lık cihazdan sipariş verdim teşekkürederim önerin için

Hayırlı olsun dostum, güzel günlerde kullan.

Eyvallah dostum, önerdiğin bir soğutucu var mı onu da sipariş verelim.

Bunu kullanıyorum ben gayet memnunum.

Hocam şöyle bir şey okudum bilgilendireğim dedim. Acer Nitro 16 vardı ya 32 GB olan onun orijinali 16 GB mış teknorya satıcısı bir tane daha 16-lık stick ekleyip satıyormuş, yani eğer ileride isterseniz(ki büyük ihtimalle istemeğeceksiniz çünkü yetecek :)) ekleme yapamayacaksınız, sadece değiştire bileceksiniz. Bilginize :)

Bunu kullanıyorum ben gayet memnunum.

Durun ben de bir soru sorayım. Bu soğutuculara değiyor mu ya? Çoğusu hiç kaliteli ekipmana benzemiyor.

Hocam şöyle bir şey okudum bilgilendireğim dedim. Acer Nitro 16 vardı ya 32 GB olan onun orijinali 16 GB mış teknorya satıcısı bir tane daha 16-lık stick ekleyip satıyormuş, yani eğer ileride isterseniz(ki büyük ihtimalle istemeğeceksiniz çünkü yetecek :)) ekleme yapamayacaksınız, sadece değiştire bileceksiniz. Bilginize :)

Durun ben de bir soru sorayım. Bu soğutuculara değiyor mu ya? Çoğusu hiç kaliteli ekipmana benzemiyor.

100 liralıkta aynı işi yapiyor 1000 liralıkta :)

aynen ben bilerek 32lik direk aldım 16 lıkta alsam burada ram alıp takacaktım aynı fiyata geldi direk hazır olarak satın almış oldum bilgilendirme için teşekkürler :)

Geri
Yukarı