40000 TL laptop önerisi

Bütçe
40000
Ben malzeme, donanım ve yazılım kalitesi ile ilgili yavsiye istedim herkes ekran ve işlemciye takılmış, 1-2 sene sonra bir monitör alacam zaten 15-16 inc ekranda ne oyun oynanır nede grafik tasarımcısı olunur, o yüzden ekrana fazla takılmadım ben, benim için kasa kalitesi, donanımı ve yazılımı daha önemli, teşekkürler.

Ben malzeme, donanım ve yazılım kalitesi ile ilgili yavsiye istedim herkes ekran ve işlemciye takılmış, 1-2 sene sonra bir monitör alacam zaten 15-16 inc ekranda ne oyun oynanır nede grafik tasarımcısı olunur, o yüzden ekrana fazla takılmadım ben, benim için kasa kalitesi, donanımı ve yazılımı daha önemli, teşekkürler.
Dell al pişman olma. Aradığın kriterler onda.

Hx serisinde 110 diye biliyorum.
Dell g16 tavisye edermisiniz, arada pek fiyat farki yok, ekranı qhd+, film ve oyunda göz zevki olarak daha doyurucu olmaz mı, ayrica nitro 16 sarj adaptoru ile g15 sarj adaprotu arasında boyut ve gramaj farkını biliyor musunjz, enes ozen g15 adaptörünu göstermişti, kafa kadar resmen taşımak cok sikinti olur, ayrica delle ilgili cok yazılım ve ısınma sikayeti var herhalde

Dell G16 tavisye eder misiniz, arada pek fiyat farki yok, ekranı QHD+, film ve oyunda göz zevki olarak daha doyurucu olmaz mı, ayrica Nitro 16 şarj adaptoru ile G15 şarj adaprotu arasında boyut ve gramaj farkını biliyor musunjz, Enes ozen G15 adaptörünu göstermişti, kafa kadar resmen taşımak cok sıkıntı olur, ayrica Dell'e ilgili cok yazılım ve ısınma sikayeti var herhalde

Güzel cihaz tercih edilebilir. Adaptörler aynı boyda. 330W bir adaptörün daha küçük olması imkansız gibi. Evet Dell için yazılımı çok kötü ve yarım yamalak çalışıyor diye duymuştum bende.

Hiç bilgim yok Lenovo hakkında dostum
Bu üzdü :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakabilirsin oyunlardaki farklarını bulamadım

aynı seviyelerde hocam

165 Hz %100sRGB 400nit 3ms ekranı var
Hocam ekran o kadar önemlise hp omen'in ekran daha iyi değil mi? Hemde aynı fiyatta sayılırlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı