Adidas Predator Accuracy 3 vs Nike Mercurial Zoom Vapor 15 Academy

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda halihazırda liseye geçeceğim sırada aldığım Adidas ayakkabıyı kullanıyorum yani yaklaşık 8 yıldır (şu an 24 yaşındayım) :) Herhangi bir açılma vs olmadı çok sağlam seviyordum ama değiştirme zamanı geldi yıprandı. O yüzden krampon arayışına girdim ve başlıktaki iki krampon arasında git geldeyim. Nike tarafında Phantom gxlerin görünümünü sevmedim ve Nike tarafı dar kalıp olduğu için numara tutturma konusunda problem yaşayabilirim. Ayaklarım küçük 41 civarı gidip geliyor. Orta saha mevkinde 10 numara tarzı oynuyorum top dağıtma, ara pas vs. şut çok çekmiyorum teknik bir yapım var. Başlıktaki ayakkabılardan hangisi daha iyidir? Teşekkürler. Linkleri bırakıyorum.

Adidas: https://www.adidas.com.tr/tr/predator-accuracy.3-hali-saha- kramponu/GZ0007.html
Nike: İşte Sana Göre Sportif Bir Ürün!

Konuyu hortlatıyorum ama bende bu aralar bende arayıştayım ofansif orta sahayım pas ve şut ağırlıklı oynuyorum, hangi modeli aldınız acaba memnun musunuz?

Konuyu hortlatıyorum ama bende bu aralar bende arayıştayım ofansif orta sahayım pas ve şut ağırlıklı oynuyorum, hangi modeli aldınız acaba memnun musunuz?
Nike aldım ben hocam güzel indirime girmişti. Şuan ücretler ne durumda bilmiyorum.

Geri
Yukarı