AirPods benzeri uygun kulaklık önerisi

Edifier, sennhieser, Bose markalarından birini veya Jabra Elite 8,10 modellerinden birini seç. Diğer markalar çöp.

Hocam 2000TL altı bakıyorum bir de arkadaşımda JBL Tune Flex nc ghost var 1800'e satıyor sizce ne almalıyım.

Hocam 2000TL altı bakıyorum bir de arkadaşımda JBL Tune Flex nc ghost var 1800'e satıyor sizce ne almalıyım.
Hayır. JBL kaliteli diye yutturulan, kalitesiz bir markadır. Harmon kordon üretimi diye yutturduklari ürünler Jbl tarafına verilmiyor. 2000 TL bütçe ile; Jabra, edifier alınır. Edifier çok bilinmez fakat çok kaliteli işler yapar. Detayları çok iyi verir.
Anc (gürültü engelleyici) olsun istiyorsan;
Jabra elite 4
Anc olmayan;
Edifier tws1 pro. (Tws1 pro 6klar (tiz) biraz yüksek, basslar fazla değil fakat inanılmaz detaylı bir kulakliktir.

AirPods kalitesinde 2kya bir şey alamazsınız. Arkadaşa güveniyorsan alınabilir ama 2.el kulak içi kulaklık almaya sıcak bakmıyorum ben.

Hayır. JBL kaliteli diye yutturulan, kalitesiz bir markadır. Harmon kordon üretimi diye yutturduklari ürünler JBL tarafına verilmiyor. 2000 TL bütçe ile; Jabra, edifier alınır. Edifier çok bilinmez fakat çok kaliteli işler yapar. Detayları çok iyi verir.
ANC (gürültü engelleyici) olsun istiyorsan;
Jabra Elite 4
ANC olmayan;
Edifier TWS1 Pro. (TWS1 Pro 6klar (tiz) biraz yüksek, basslar fazla değil fakat inanılmaz detaylı bir kulakliktir.

Hocam AirPods gibi silikonsuz bir kulaklık arıyorum sıfır ve 2000TL'den az olması lazım.

Hocam 2K altı AirPods gibi silikonsuz o model bir kulaklık var mı?

Hocam 2K altı AirPods modeli silikonsuz kulaklık önerebilir misin?

Son düzenleme:

Hocam capsule 3 Pro mu daha iyi bu mu?
Bir de AirPods Pro tipi silikonlu alsam daha iyi bir model var mı?

@erme

Son düzenleme:
Hocam capsule 3 Pro mu daha iyi bu mu?
Bilmiyorum.

Bir de AirPods Pro tipi silikonlu alsam daha iyi bir model var mı?

@erme

Geri
Yukarı