AMD Radeon RX6800 sistem Valorant FPS 70'lere kadar düşüyor

drexyv2

Zeptopat
Daha fazla  
İşlemcim i5-12400F 2.50 GHz.
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon RX6800.

Valorant'ta bir şey yok iken 190-230 arası ama skillerin havada uçustugu zaman120FPS 110 FPS hatta bazen 90-70'leri görüyor fakat diğer oyunları oynarken yüksek grafiklerde bile harika performans veriyor. Örneğin Sons of The Forest'da 80-90 FPS alıyorum maksimum ayarlarda, fakat Valorant'ta bir türlü alamıyorum. Nedeni ne olabilir?

İşlemcim i5-12400f 2.50 GHz
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon RX6800

Valorant'ta 120fps 110 FPS hatta bazen 90-70'leri görüyor fakat diğer oyunları oynarken yüksek grafiklerde bile harika performans veriyor. Örneğin Sons Of The Forest'da 80-90 fps alıyorum maksimum ayarlarda, fakat valorantta bir türlü alamıyorum. Nedeni ne olabilir?
İşlemci kullanımı kaç valorantta?

İşlemcim i5-12400F 2.50 GHz.
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon RX6800.

Valorant'ta bir şey yok iken 190-230 arası ama skillerin havada uçustugu zamAN120FPS 110 FPS hatta bazen 90-70'leri görüyor fakat diğer oyunları oynarken yüksek grafiklerde bile harika performans veriyor. Örneğin Sons of The Forest'da 80-90 FPS alıyorum maksimum ayarlarda, fakat Valorant'ta bir türlü alamıyorum. Nedeni ne olabilir?

Hiç normal değil. Afterburner yükleyip işlemciyle alakalı her ayarı açıp bir SS atar mısınız oyundayken.
Ayrıca boştayken görev yöneticisine bakar mısınız işlemci yüzde kaç kullanılıyor?

Çok düşük, güç planını düzenle kısmından bilgisiyarı güç tasarrufu modunda unutmadiniza emin misiniz?
Eminim, Kontrol ettim yüksek performans modunda.

Hiç normal değil. Afterburner yükleyip işlemciyle alakalı her ayarı açıp bir SS atar mısınız oyundayken.
Ayrıca boştayken görev yöneticisine bakar mısınız işlemci yüzde kaç kullanılıyor?

Bir sıkıntıdan dolayı SS yükletmiyor sunucu hatası deyip dureuyor fakat ne kadar soğutsada Afterburner performans yine aynı hatta 7-8 kişi aynı anda tararsa falan 90 FPS zor görüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı