Elektronik AOC Q24G2A 6.999 TL!

Yer
İstanbul
Daha fazla  
İtopya yeni yaşına girdiği için türlü türlü indirimler başlatmış.
Şubat ayı içerisinde 7.5K'yı görmüştü. Bu zamanda bu fiyat altında elle tutulur 2K monitör bulmak zor.
Hem 24 inç sevenler hem 2K monitör arayanlar değerlendirsinler.

Merak edenler için panel bilgisi aşağıdadır.

Şubat ayı içerisinde 7.5K'yı görmüştü. Bu zamanda bu fiyat altında elle tutulur 2K monitör bulmak zor.

Yeni sistem toplayacak arkadaşıma alırdım hocam MSI G274qpf modeliyle arada kalmıştı, iyi yapmış mıyım? Toplayacağı sistemin ekran kartı 4070 Ti super olacak bu arada.

Yeni sistem toplayacak arkadaşıma alırdım hocam MSI G274qpf modeliyle arada kalmıştı, iyi yapmış mıyım? Toplayacağı sistemin ekran kartı 4070 Ti super olacak bu arada.

27 inç istiyorsa MSI alabilirsiniz.
Bu monitör 24 inç sevdası olanların monitörü. Hem grafik kalitesi hem inç olarak çok komplike bir monitör. Rakibi yok bu varyantta. Aldıysanız hayırlı olsun. Üzeceğini sanmıyorum.
Ölü piksel denk gelmesin yeter.

27 inç istiyorsa MSI alabilirsiniz.
Bu monitör 24 inç sevdası olanların monitörü. Hem grafik kalitesi hem inç olarak çok komplike bir monitör. Rakibi yok bu varyantta. Aldıysanız hayırlı olsun. Üzeceğini sanmıyorum.
Ölü piksel denk gelmesin yeter.

MSI ile arasındaki fiyat farkı bütçesini aşıyordu hocam o yüzden buna yöneldik, 24-27 inç fark etmez kendisine. Ölü piksel denk gelirse de değişim veya iade ile uğraşacağını çok sanmıyorum 😃.

Hocam siz olsanız seçiminiz hangisi olur mu? Bunlar harici öneriniz olursa max bütçe 12k dır. Asus TUF Gaming VG27AQL1A - AOC Agon Pro PD27S - AOC Q24G2A/BK - Dell G2724D - MSI G274QPF - Asus TUF Gaming VG27AQL3A Karşılaştırması - Epey

Konu da önerdiğim 24 inç. Özel bir monitör.
Sizin baktıklarınız 27 inç/2K/IPS olan modeller. Eğer 24 inç almak gibi bir arayışınız yoksa baktıklarınız güzel monitörler. Bazıları kendi içlerinde rakip bazıları değil.
Tavsiyem MSI G274QPF ile Dell G274D arasında olur. Fakat ilk önerim Dell'dir.

Konu da önerdiğim 24 inç. Özel bir monitör.
Sizin baktıklarınız 27 inç/2K/IPS olan modeller. Eğer 24 inç almak gibi bir arayışınız yoksa baktıklarınız güzel monitörler. Bazıları kendi içlerinde rakip bazıları değil.
Tavsiyem MSI G274QPF ile Dell G274D arasında olur. Fakat ilk önerim Dell'dir.
Bahsi geçenlerden AOC AGON PRO PD27S hakkında bilginiz var mı?

Bahsi geçenlerden AOC AGON Pro PD27S hakkında bilginiz var mı?

Var. Yapısal olarak en beğendiğim monitörlerden biridir. Fakat herkese hitap etmiyor bu monitör. Yapısı çok kaslı ve heybetli duruyor. Ayakları masada çok yer kaplıyor. Kozmetik yapısının güzelliği kadar görüntü kalitesi başarılı değil.
Parlaklık konusunda zayıf. Haliyle 2K'nın istediği canlılığı sunamadığı alanlar var.
Eskiden tavsiye ederdim ama çoğu kullanıcıya hitap etmediği için önermiyorum artık. Memnuniyet seviyesi önemli bir kriterdir.
Bu monitör koleksiyonluk olur ancak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Var. Yapısal olarak en beğendiğim monitörlerden biridir. Fakat herkese hitap etmiyor bu monitör. Yapısı çok kaslı ve heybetli duruyor. Ayakları masada çok yer kaplıyor. Kozmetik yapısının güzelliği kadar görüntü kalitesi başarılı değil.
Parlaklık konusunda zayıf. Haliyle 2K'nın istediği canlılığı sunamadığı alanlar var.
Eskiden tavsiye ederdim ama çoğu kullanıcıya hitap etmediği için önermiyorum artık. Memnuniyet seviyesi önemli bir kriterdir.
Bu monitör koleksiyonluk olur ancak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntü değerleri ve motion performansı hakkında değerlerini biliyor musunuz? 11K bandında olduğunu görmemiştim bu modelin.
G2724D ile aynı fiyat.

Yeni konular

Geri
Yukarı