Sigarayı bırakmak

Hocam azıda zarar çoğuda kanser riski çok fazla boşuna para veriyorlar sigaraya bir işede yaramıyor hep zarar bence öyle arkadaşlarla takılma pek.

Arada onlarla beraber 1 2 tane içerim asla tam başlamam.

Sigara eğlencelik diye arada içilir de ona paket paket dedem gibi günde 3 paket para vereceğime sporda supplementlerle aminoasitlerle kendimi bitiririm daha iyi.
Motor almak istiyorum zaten ona vereceğim parayı biriktirir daha üst bir motor alırım ileride. Yamaha hayranıyım.

Arada onlarla beraber 1 2 tane içerim asla tam başlamam.

Sigara eğlencelik diye arada içilir de ona paket paket dedem gibi günde 3 paket para vereceğime sporda supplementlerle aminoasitlerle kendimi bitiririm daha iyi.
Hocam sigara sporuda etkiliyor keyiften içsende neyse konuyu dağıtmayalım.

Nikotin bağımlılığı değil de ağzınızda bir şey dursun istiyorsan sakız çiğneyebilirsin ve her sigara içmediğin hafta kendini ödüllendir.
Hocam ne haftası 9 saat zar zor dayanıyorum

Çok zekisin.

Hocam internette bir video görmüştüm. Sigara içerken sigara içtiğini bilerek içmeye çalışın diyordu. Yani o anki tek uğraşın sigara olsun. Arabada ya da bir şey izlerken falan değil yani. Otur bir yere sigaraya bakarak böyle. Herhalde tadı kötü mü geliyor o yüzden mi sigara bıraktırıyor anlamadım ama böyle diyordu. Videoyu bulup atabilirim isterseniz.

Hocam zaten nefret ediyorum ama bağımlı oldum iyice uyanır uyanmaz elimi yüzümü yıkamadan 5 dakika içerisinde sigaramı yakıyorum geçen senelerde böyle değildim beni yedi bitirdi tüm enerjimi alıp götürüyor.

Hocam ne haftası 9 saat zar zor dayanıyorum

Çok zekisin.

Hocam zaten nefret ediyorum ama bağımlı oldum iyice uyanır uyanmaz elimi yüzümü yıkamadan 5 dakika içerisinde sigaramı yakıyorum geçen senelerde böyle değildim beni yedi bitirdi tüm enerjimi alıp götürüyor.
Sigara bırakma hattını arıybilirsin işe yararmı bilemiyorum.

Hocam internette bir video görmüştüm. Sigara içerken sigara içtiğini bilerek içmeye çalışın diyordu. Yani o anki tek uğraşın sigara olsun. Arabada ya da bir şey izlerken falan değil yani. Otur bir yere sigaraya bakarak böyle. Herhalde tadı kötü mü geliyor o yüzden mi sigara bıraktırıyor anlamadım ama böyle diyordu. Videoyu bulup atabilirim isterseniz.

Deneyeceğim genelde zaten üzgün veya daralmış hissetmediğimde tek içmiyorum ya telefona bakarak ya da kahve çay ile birlikte dediğiniz video cidden etkili olabilir.

Zaten kızlar istiyor 1. 2. si kız merakım yok sadece zevkli 3 kız içiyor ben de 4. yüm aralarında.

Ne zamandır içiyorsun?

Sürekli şırdan yiyin babamin arkadaşi şirdan yiyerek sigaradan kurtulmuştu. Her hafta kendinizi ödüllendirin.

Garip bir taktikmiş

Helal helal kızların yanında havalı olmak için içmeye devam edin. Nasıl olsa daha gençsiniz bir şey olmaz. Penis kanseri olunca görürüm sizi.

Hocam dedem günde 3 paket bitiriyor penisi sağlam bizim günde Max 2 tane içtiğimiz sigara öldürmez bence:). 55 yaşında adam benden iyi zekaya ve fiziğe sahip.

Geri
Yukarı