Tesla alınır mı?

Babam TOGG çekilişine katılıp kazanamadı ve Tesla'ya yöneldi. İlla elektrikli araba istiyor. Tesla model s alınabilir mi 2.5m bütçesi var 2. el alacak sıfır değil.

Tesla'nın sağlamlık olarak geçiyor sanırım o testlerini görmüştüm Jahrein de o gün soğudum arabalardan 🤣

Tesla model s plaid önerebilirim. 105 bin dolar. 0-100 1.9 saniye. Doğan Kabak arkadaşımız da o arabayla ilgili video çekti. O videoya bakıp arabanın özelliklerini öğrenebilirsin.

Ev almamış olsaydım ben de bir tane sipariş verecektim açıkçası. FSD özelliği için ek ücret vermek gerekiyor ama onu da verip alacaktım.

Türkiye için kaç istiyorlar? Amerika'da Model Y için geliştirilmiş otopilot $6,000, tam otonom sürüş $15,000 idi yanlış hatırlamıyorsam.

Tesla model s plaid önerebilirim. 105 bin dolar. 0-100 1.9 saniye. Doğan Kabak arkadaşımız da o arabayla ilgili video çekti. O videoya bakıp arabanın özelliklerini öğrenebilirsin.

50,000 Dolarlık araba Türkiye'de kaç milyona satılıyor. Model S Plaid en az 4 milyondan başlar. Üst seviye bir araba çünkü.

Model S gelecekti sanırım. Aralıkta çıkacak 1.6 milyon TL olacak muhtemelen. İkinci el alacağına sıfır alın daha mantıklı. Arabaların ikinci el fiyatları sıfırından daha pahalı

Elektrikli araç işinden oldum olası tırsarım bataryalar hasar alıp yandığında söndürebilecek bir kuvvet yok çünkü.

Türkiye'nin çoğu şehrinde elektrikli şarj tesisleri yok diye biliyorum ve sizde büyükşehirlerde yaşamıyorsanız veya şarj edebilmek için kendinize ait bir garajınız vs yoksa almak pek de mantıklı değil

Yeni konular

Geri
Yukarı