Tesla alınır mı?

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Elimdeki arabayı satarsam paranın yarısını karşılayabiliyorum birkaç modelde. Benzine artık para vermek istemediğimden ve Tesla'da artık Türkiye'de olduğundan böyle bir düşünceye kapıldım. Ayrıca evimin dibinde ve çalıştığım yerde, İTÜ'nin içinde hızlı şarj istasyonları mevcut. Benim için şarj sorunu olmayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimdeki arabayı satarsam paranın yarısını karşılayabiliyorum birkaç modelde. Benzine artık para vermek istemediğimden ve Tesla'da artık Türkiye'de olduğundan böyle bir düşünceye kapıldım. Ayrıca evimin dibinde ve çalıştığım yerde, İTÜ'nin içinde hızlı şarj istasyonları mevcut. Benim için şarj sorunu olmayacak.

Kesinlikle düşünmeden alın, her özelliği ile muhteşem bir araç, araç içi ekranımı dersin, aktiviteler mi dersin, oto sürüş, konfor, her şey maksimum seviyede.

Ben şahsen elektrikli araçlar için daha erken bir aşamada olduğumuzu düşünüyorum.

Erken olabilir ama ab 2030 yılına kadar tamamen elektrikli arabaya geçecek. Elektrikli kullanmak daha mantıklı. Ülkede Tesla çoğalmakta zaten. Her ne kadar elektrikliye geçersek o kadar ilerleme kat ederiz.

Ek olarak şarj fiyatları benzine göre acayip ucuz.

Kesinlikle düşünmeden alın, her özelliği ile muhteşem bir araç, araç içi ekranımı dersin, aktiviteler mi dersin, oto sürüş, konfor, her şey maksimum seviyede.
Oto sürüş Türkiye'de adam akıllı çalışmıyor.

Geri
Yukarı