Tesla alınır mı?

@engin beyefendi şehiriçi için normal. Hesap yaptınız mı ne kadar fark olduğuna dair?
Tam olarak 1.050.000 TL civarı bir açık kalıyor eğer arabayı satıp alırsam. Baba desteği, kredi falan bir şekilde hallederim bu açığı kolaylıkla.

Tam olarak 1.050.000 TL civarı bir açık kalıyor eğer arabayı satıp alırsam. Baba desteği, kredi falan bir şekilde hallederim bu açığı kolaylıkla.
Bende şimdiki arabayı satıp Leon alayım diyorum baba kredisi ile😁. Ocakta başladım çalışmaya o ara yine baba desteğiyle aldım arabayı, şimdi her benim arabayı görünce bu nasıl araba böyle falan diye darlıyor. Kardeş senle beraber aldık ya? O zaman üç beş daha ateşleseydin alsaydın. Kendi alışmış üst segmente benim fukara Ibizaya laf atıyor.

Tam sürüm betasında şerit olmadan da çalışıyor.
Tam sürüm dediğiniz şey full self driving şuanda sadece Amerikanın ve Kanadanın belirli bölgelerinde çalışıyor. Bırakın Türkiyeyi daha avrupada bile çalışmıyor.

Bu arada sipariş verecekseniz eğer otopilotu siparişinize dahil etmeyin. Veya envanterden bir araç alacaksınız da basit otopilot olan bir arabayı tercih edin. Eğer otopilotu satın alırken eklerseniz %60 ÖTV ödersiniz, sonradan eklenirse sadece %20 KDV ödersiniz.

Geri
Yukarı