Tesla alınır mı?

Hayır. Genellikle sadece İstanbul'dayım ve şehir dışına çıkarsam da arabayla gitmiyorum.
Elektrikli araçları iyi araştırmış biri olarak söylüyorum ki sarj meselesi şehir içinde sıkıntı değilse kesinlikle alınabilir.bu arada long range modelini alınız.hatta teslanin sayfasında siparişi verilip iade edilen araçlar diye bi bölüm var oradan daha da ucuza bulabilirsiniz

İlgili araçlar kısa vadede mantıklı gelse de elektrik üretimindeki çevreci olmamak sebebiyle geleneksel yakıttan daha fazla kirletiyor ortamı.

Pillerin ölmesi durumu var. Ölünce ne oluyor ne para istiyorlar bilinmiyor.

Sıkıntıda sanayiye götürme gibi bir şansın yok. El mahkumsun servise.

Şarj evde yapıldığında çok uygun ama bazen bazı istasyonlar ciddi pahalı. Aldığına kullandığına lanet ediyorsun.

Yine de alınır mı ? Alınır ama göze almak gerekli.

Elimdeki arabayı satarsam paranın yarısını karşılayabiliyorum birkaç modelde. Benzine artık para vermek istemediğimden ve Tesla'da artık Türkiye'de olduğundan böyle bir düşünceye kapıldım. Ayrıca evimin dibinde ve çalıştığım yerde, İTÜ'nin içinde hızlı şarj istasyonları mevcut. Benim için şarj sorunu olmayacak.
Net alınır.

Hocam 3, 4 günde bir arabaya benzin yükleye yükleye zaten Tesla'nın parası çıkmaya başladı. :D
O konuda haklısınız. Ama elektrikli araçlar daha emekleme aşamasında( her ne kadar kökenleri 19. yyla dayansa da). Henüz menzil problemleri, batarya ömrü, araçların soğuk performansı vb. konularda yetersizler. Şu aşamada elektrikli araba 2. araç olarak alınabilir.

İlgili araçlar kısa vadede mantıklı gelse de elektrik üretimindeki çevreci olmamak sebebiyle geleneksel yakıttan daha fazla kirletiyor ortamı.

Pillerin ölmesi durumu var. Ölünce ne oluyor ne para istiyorlar bilinmiyor.

Sıkıntıda sanayiye götürme gibi bir şansın yok. El mahkumsun servise.

Şarj evde yapıldığında çok uygun ama bazen bası istasyonlar ciddi pahalı.

Yine de alınır mı ? Alınır ama göze almak gerekli.
Pillerin gitmeye başlayınca araba da min 6-7 yıllık olmuş oluyor yani

Yeni konular

Geri
Yukarı