USB bellek olmadan format atmak mümkün mü?

DEAD7412

Picopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF Gaming RYZEN 7 7735HS RTX 4050 8GB RAM
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Windows 11 kullanıyorum ama slayt geçişlerinde ve bazı sekme geçişlerinde beyaz ekran oluyor ve biraz daha oyun performansını düşürüp sistemi zorluyor. Bu yüzden Windows 10 kuracağım bilgisayara ama USB belleğim yok USB bellek olmadan bu işlemi nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Windows 11 kullanıyorum ama slayt geçişlerinde ve bazı sekme geçişlerinde beyaz ekran oluyor ve biraz daha oyun performansını düşürüp sistemi zorluyor. Bu yüzden Windows 10 kuracağım bilgisayara ama USB belleğim yok USB bellek olmadan bu işlemi nasıl yaparım?

Ekran kartı ve diğer donanım sürücülerini kurmadığın için veya gerekli ayarlamalar yapılmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsin. Önce bir sürücülerini ve ayarlarını kontrol et derim.

Budur hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı ve diğer donanım sürücülerini kurmadığın için veya gerekli ayarlamalar yapılmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsin. Önce bir sürücülerini ve ayarlarını kontrol et derim.
sürücülerimin tamamı güncel myasus üzerinden ve geforce experience üzerinden tamamladım.

USB bellek olmadan Windows 11'den Windows 10'a dönemezsin. Benim önerim en az 8 GB'lık bir flash bellek al ve format at. Windows 11'de kalıp sıfırlamak istiyorsan ayarlarda sıfırlama seçeneği mevcut ama önermiyorum, çok sağlıklı bir yol değil. En iyisi flash bellek alıp format atmak.

Budur hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam win11 den win10 a geçmek istiyorum win11 olarak değil.

Sorun olmaz hocam aynı şekilde yapın ama Windows 10 ISO dosyası olarak kurun.
windows 10 iso dosyasını nereden indirebilirim ?

tamamdır iso dosyasını hallettim ama bu yöntem kesinlikle güvenilir değil mi ? bilgisayarda virüs falan varsa gitmesini istiyorum da .

Güvenilir hocam bir sorun çıkartmaz. sadece adımları doğru yapın. bu olay diskinizde bir bölüm yapıp, orayı biçimlendirip, sanki harici bir usb gibi kullanmayı sağlar.

Geri
Yukarı