Valorant silinmiyor

zahmetbeyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Valorant'ı silmek istiyor fakat Valorant sağ tıklayıp dosya konumunda göster dediğimde kısayol bulunamadı gibi hatalar veriyor. Benim tek amacım Valorant'yu silmek. Yardım eder misiniz?

Merhaba Valorant'ı silmek istiyor fakat Valorant sağ tıklayıp dosya konumunda göster dediğimde kısayol bulunamadı gibi hatalar veriyor. Benim tek amacım Valorant'yu silmek. Yardım eder misiniz?

Revo Uninstaller indir sil. Appdata ya gir Riot Game ve Valorant'ı sil. Denetim Masası'ndan sil.

Bende LoL'ü silerken sinirlenip format atmıstım dayı silmeyelim diye biyerlerini yırtmıslar

Hocam Win+R ile regedit yazıp kayıt defterine kadar girin oradan riot gamesi bulun kayıt defterinden silin önce sonra Program dosyaları ve files bölümlerine kadar girin araştırın Valorant veya Riot game Veya Riot vanguardı görürseniz silin bende bir kaç kere silmiştim program indirmeye gerek yok aslında zaten silinmiş oluyor %90 lık bölümü eğer 10 luk bölümünde silinmesini istiyorsan ki istiyorsundur tekrar Win+R yazıp %temp% yazıp temp klasörüne girip ne varsa silin bu klasörde genelde indirilenler web sitesi çerezleri gibi şeyler oluyor.

Windows'a basılı tutarak r ye bas. Çalıştıra appdata yaz. Local e gir. Riot Games ve Valorant'ı bul sil. Ya da direkt Denetim Masası'na gir program kaldıra gir oradan sil.

Kanka oralardanda sildim fakat silinmedi. Siinmedi dememin sebebi şu Valorant bende 347 GB'lık bir alan kaplıyor senin dediğin işlemleri yaptıktan sonra herhangi bir hafızada boş alan açılmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı