Vatan Bilgisayar iade almıyor

Keyfi iade edilmez diyenlerin Trendyol mağazası falan var kesin. İadeden nefret ediyorlar. :) Amazon bu ülkeye fazla gerçekten.
Aslında empati yapabilmek lazım. Alıcı tarafından baktığında beğenmeme lüksün var, illa aldığın her şeyi ölene kadar kullanmıyorsun. Belki kolunda kötü durdu, rengini beğenmedin vs. Satıcıya bakınca da açılmış ürünü üstünde oynama yapmadan veya kutusunu vs değiştirmeden tekrar satması imkansız. Ürün olduğu gibi ikinci ele düşüyor. Hileyle hurdayla tekrar satsa bu sefer de teşhir ürünü satıldı denerek kötüleniyor. İki taraf da kendince haklı ama bence thh'ye başvurulsa sonuçsuz kalır. Sonuçta üründe hiçbir problem yok, ürün boyutları açıklamada mm veya cm cinsinden belirtiliyor.

Arkadaşlar 06.04.2023 tarihinde vatanbilgisayar.com sitesinden Amazfit Band 7 akıllı bileklik satın aldım. Ürün elime ulaştı. Ve ekranı çok küçük geldi. O yüzden iade etmek istedim. Sitelerinde iade tuşu olmadığı için Vatan Bilgisayar WhatsApp hattına ulaştım. Fakat bu bileklikte kutu yandan yırtılarak açıldığı için iade almıyorlar. Ne yapabilirim?Eki Görüntüle 1734637
Vatan teknosa bildiğim kadarıyla iade almıyorlar servis imkanı sunuyorlar. Benimde bozulan eşyaları götürdüğümde servise toplayabiliriz diyorlardı.

Ne güzel ya. Aldım, açtım kutuyu mis gibi ve tatmin oldum şimdi geri gönderebilirim çünkü kargo bile ödemiyorum. Peki firma bu kutusu açılmış ürünü sadece satabilecek mi? Banane yaa... Tamamen art niyet ve forumun tamamı aynı fikirde. Utanç verici.
O zaman kullanıcı hakları ne olacak? Para havadan sudan gelmiyor kimseye dostum. Adam memnun kalmadığı ürünü elbette iade edecek. O zaman yazacak oraya ürün iadesi kabul etmiyoruz diye? Parayı alınca hapur hupur iade isteyince çok şükür. Yok öyle.

Arkadaşlar 06.04.2023 tarihinde vatanbilgisayar.com sitesinden Amazfit Band 7 akıllı bileklik satın aldım. Ürün elime ulaştı. Ve ekranı çok küçük geldi. O yüzden iade etmek istedim. Sitelerinde iade tuşu olmadığı için Vatan Bilgisayar WhatsApp hattına ulaştım. Fakat bu bileklikte kutu yandan yırtılarak açıldığı için iade almıyorlar. Ne yapabilirim?Eki Görüntüle 1734637

Kanka sen onu unut ben telefon aldım erkanı hatalı çıktı imanmadilar gittim kanıtladım tamam ver bize haletcez dediler bir de ek garanti yaptırmıştı 3 4 yıl :D baktım yeni tel vercekler diye bekliyorum bir de ne goreyim ekrani değiştirip elime verdiler gelde sövme ne iade yapıyolar ne de yenisini veriyorlar yani sen demem o ki sen onu unut yapamazlar.

Ürünü vatan bilgisayar da deneyip neden almıyorsunuz anlamıyorum sonra uğraşıyorsunuz böyle

Hocam THH dediğiniz şey 6 aydan önce sonuç vermiyor haberiniz olsun. Zorlayın iade için.

Hocam adamlar iade almamak için siteye iade butonu bile koymamış. WhatsApp'tan yazdım iade almıyorlar. Mail attım 2 gündür cevap yok. Maalesef yapacak bir şey kalmadı. Mecburen bekleyeceğim.

Kutusunu yırtarak açtığınız çalışmasıyla ilgili sorunsuz bilekliği bu haliyle kim ne yapacak. Siz alır mıydınız reyonda bu şekilde satılırken görseydiniz. Basiret nedir?

Geri
Yukarı