Vatan Bilgisayar iade almıyor

Keyfi iade edilmez diyenlerin Trendyol mağazası falan var kesin. İadeden nefret ediyorlar. :) Amazon bu ülkeye fazla gerçekten.
Trendyol mağazam yok ama satıcıyım ikinci el referanslarıma girip bakabilirsin. Ben yasa geldi diye biliyordum gelmemiş daha ayrıca ondan önemlisi bir ürün alınırken araştırılmıyorsa iade edilmesi de saçmadır.

Arkadaşlar 06.04.2023 tarihinde vatanbilgisayar.com sitesinden Amazfit Band 7 akıllı bileklik satın aldım. Ürün elime ulaştı. Ve ekranı çok küçük geldi. O yüzden iade etmek istedim. Sitelerinde iade tuşu olmadığı için Vatan Bilgisayar WhatsApp hattına ulaştım. Fakat bu bileklikte kutu yandan yırtılarak açıldığı için iade almıyorlar. Ne yapabilirim?Eki Görüntüle 1734637
SIz kutusu açılmış bir ürünü alırmısınız ? Vatan bilgisayarın avukatı değilim ama burada sizin keyfi davranmanız söz konusu olmuş. Alın deneyin begenmediniz geri gönderin oh ne güzel. Herkes böyle yapsa Türkiyede açık dükkan kalmaz.

Hocam tüm sitelerde artık iade politikası aynı. Kutuyu nasıl olursa olsun ne olursa olsun ne kadar dikkat edilirse edilsin yırtılması için üretiyorlar doğal olarak iade olayı kalkıyor. THH ile şans deneyin onun dışında iade almamak içinden elinden geleni yapar en sonunda da kutu yırtık diye geçerler.

Sız kutusu açılmış bir ürünü alır mısınız? Vatan Bilgisayar'ın avukatı değilim ama burada sizin keyfi davranmanız söz konusu olmuş. Alın deneyin begenmediniz geri gönderin oh ne güzel. Herkes böyle yapsa Türkiye'de açık dükkan kalmaz.

Ürün düşündüğüm gibi çıkmadı ne yapayım yani para kolay kazanılmıyor.

Güncelleme:
Tüketici hakem heyeti iade kararı verdi.
Ürünü iade ettim. Paranın yatmasını bekliyorum.

Son düzenleme:
Aynı sorunla karşı karşıyayım. Mağazadan aldım mesaide olduğum için birkaç gün sonra iadeye gittim almadılar. Kutu açılmış.

THH'ye başvuru yapacağım. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor. SS alıp onu da koyacağım. Müşteriyle ilgilenmemek de suçtur. Satış sonrası hiçbir firma müşteriyi görmezden gelemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı