Xbox Series S 512 GB ömrü ne kadar kaldı?

2K desteği var.
Konsol son model (PS5 ve Series X ile aynı yılda çıktı)
Daha 6-7 yıl uzun ömrü var
Paran varsa yanına 1TB SSD almayı unutma
Sonuç: Al.
4K televizyonda 2K oynasam ne olur?
6-7 yıl iyi bir süre gibi... Oynamadığım geçmiş konsol oyunlarının da zamanımı epey alacağını düşünürsek birkaç yıl eğlencesini kaybetmeden kullanılır gibi sanki.
1 TB SSD'yi harici mi alıyoruz?

6-7 yıl iyi bir süre gibi... Oynamadığım geçmiş konsol oyunlarının da zamanımı epey alacağını düşünürsek birkaç yıl eğlencesini kaybetmeden kullanılır gibi sanki.
Native 4K olmuyor galiba 2K upscale oynuyorsunuz. O da orijinal gibi hissettirmiyor. Series S depolaması 300 GB falan o arkasına takılan SSD'ler ise tam bir fiyasko çok pahalılar.

6-7 yıl hayatta götürmez. SSD takviyesi yapsan bile. En baba 4-5 sene o da en baba.

upscale normal çözünürlüğün üzerine upscale ile çıkmak değil midir? Normal çözünürlüğünün altında kullanmak da mı Upscale oluyor?
Senin kullandığın konsol maksimum 2K verebiliyor bunu da 4K bir TV kullandığın için upscale ederek veriyor. Evet muhtemelen upscale olarak geçiyor.
"When connected to a higher resolution television or monitor, the Series S will automatically upscale your favorite Xbox games to fit the confines of your television. This isn't the same as playing at true 4K, but it's still a huge improvement over not having this feature at all."

2-3 seneye fişi çekilir. 4K desteği yok diye biliyorum. Eğlendirecek bir konsol tabii ama nereye kadar orası meçhul. SSD takviyesi ile adam olur ama. Sonuç olarak alınır. Ne kadara alacağın önemli bir etken.
Alırsam sıfır mı mantıklı olur yoksa ikinci el mi? Ben ikinci ellere pek güvenemiyorum kim bilir adam nasıl kullandı. Ben cihazlarımı çok temiz kullanırım o yüzden başkasına pek güvenim yok.

Geri
Yukarı