Bilgisayar almalı mıyım?

Al gitsin liseyi çok takma üniversite önemli. Ben şişli eml mezunuyum şuan beykentte bilgisayar mühendisliği okuyorum iş sende bitiyor.

Bilgisayar toplama işi biraz lüks. Dersine çalış sen. Nasıl olsa büyüyünce Memur gibi iyi para kazanan iş adamı olursan o herkesin hayal ettiği ''ARGEBE Işıqlı Mışıqlıymış Moruq'' dan bir tane alırsın.

Herkes neredeyse alma demiş, fakat alıp kendine bir çalışma programı oluşturabilirsin, örnek verecek olursak sadece haftasonları veya haftaiçi çok çalıştıysan 1 saat gözgezdir veya oyna, istersende sadece sınav haftaları bırak sana kalmış, fakat bilgisayar almak pek de etkilemez tabi deli gibi bilgisayar oynamak istemiyorsan.

Herkes neredeyse alma demiş, fakat alıp kendine bir çalışma programı oluşturabilirsin, örnek verecek olursak sadece haftasonları veya haftaiçi çok çalıştıysan 1 saat gözgezdir veya oyna, istersende sadece sınav haftaları bırak sana kalmış, fakat bilgisayar almak pek de etkilemez tabi deli gibi bilgisayar oynamak istemiyorsan.
Açıkçası ben o yaşta senin bahsettiğin iradeye sahip birini görmedim. Eğer ki ben kendime hakim olurum diye alırsa hayatının hatasını yapar.

Açıkçası ben o yaşta senin bahsettiğin iradeye sahip birini görmedim. Eğer ki ben kendime hakim olurum diye alırsa hayatının hatasını yapar.
Açıkçası bende 8.sınıfım, gördüğünüz gibi güçlü bir bilgisayara sahibim, fakat yeri geldiğinde dersime çalışır ya da bilgisayarımda surf yaparım, oyun oynamayı genellikle haftasonu arkadaşlarla birlikte girmeyi severim. Bazen çok girdiğim oluyor fakat ciddiye alınca geleceği düşününce her an bırakasım geliyor.

Bilgisayarı istediğin zaman alabilirsin fakat zaman geçti mi geri gelmiyor. Derslerine çalışıp iyi bir liseyi kazanman senin karına olacaktır. Derslerini etkileyeceği muhtemel bir olay. Elindekilerin değerini bil.
Reis senin cümlenin aynısını yazmışım neredeyse fark edemedim o an kusura bakma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı