Piyasada Gaming diye satılan laptopların UFO testleri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşımızın lenovo loq ghosting testi ghosting canavarı bir cihaz pişman olmuş.

Lütfen bakın ürün inceleyen arkadaşlar ekran bilgisi verirken 144hz demeyin sadece ms tepkime süresinide söyleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşımızın lenovo loq ghosting testi ghosting canavarı bir cihaz pişman olmuş.

Lütfen bakın ürün inceleyen arkadaşlar ekran bilgisi verirken 144hz demeyin sadece ms tepkime süresinide söyleyin.
İşte soğutma güzel, donanım güzel, kasa güzel, bir yerden kısmaları gerekince laptoplarda da buralardan kısıyorlar.

Lenovo İdepad 3 GTX1650 sanırım kullanan bir arkadaşım vardı ufo testi yaptım ona oda böyleydi. Ha ufo ve ghostingin ne olduğunu bildiğini düşünmediğimden fark etmiyordur bile 15.6 ekran sonuçta. 24 ekran olsa daha da belli olur.

Rezil bir ekran yakışmadı.

İnceleyen arkadaşların tamamını izle panel hakkında bilgi vermiyor. Kendileri vatandaşı dolandırıyor. resmen. söylemiyorlar. kaç ms olduğunu.
Hocam monitör konularına fazla takılmamak lazım, her şeye rağmen bu ürünü önereceklerdir zaten bunun sebebi bu bütçelerde pek alternatifin olmaması. Her ghostingli panele forumda "iğrenç" gibi tepkiler verildiğinin farkındayım ama laptop ekranları hem küçük olduğundan fark edilemeyebiliyor hem de bunların renk gamutu iyi oluyor genelde.

Forumda özellikle bir kaç kişi var mesela bu tarz VA panel gördükleri zaman şöyle bir tepki veriyorlar.

Yok hocam bu rezalet aslında benim en büyük tepkim iğrenç olması değil satarken söylemiyorlar söylemelerini geçtim hiçbir yere bilgisini koymuyorlar öğrenemiyrosun hiçbir şekilde alınca işte arkadaşımız gibi benim gibi mağduriyet oluyor. Yavaş yavaş millet uyandı paneli sorguluyorlar koyayamayacaklar artık.

Hocam monitör konularına fazla takılmamak lazım, her şeye rağmen bu ürünü önereceklerdir zaten bunun sebebi bu bütçelerde pek alternatifin olmaması. Her ghostingli panele forumda "iğrenç" gibi tepkiler verildiğinin farkındayım ama laptop ekranları hem küçük olduğundan fark edilemeyebiliyor hem de bunların renk gamutu iyi oluyor genelde.

Yok hocam bu rezalet aslında benim en büyük tepkim iğrenç olması değil satarken söylemiyorlar söylemelerini geçtim hiçbir yere bilgisini koymuyorlar öğrenemiyrosun hiçbir şekilde alınca işte arkadaşımız gibi benim gibi mağduriyet oluyor. Yavaş yavaş millet uyandı paneli sorguluyorlar koyayamayacaklar artık.
Doğrudur siz bu videoyu konudan mı aldınız ? Yoksa gerçekten arkadaşınızın yanında mı çektiniz ? Bu arada öğrenmenin yolu var bir program ile AIDA64 ile sanırım. Her paneli söylemiyor ama bende vardı.

Söyleseler ne olacak zaten ? Piyasada çoğu 1 ms mprt diye satılan VA monitörlerin ghostingi ortada. Yani bu yüzden kafayı bozarsınız benden demesi. 😀

Doğrudur siz bu videoyu konudan mı aldınız? Yoksa gerçekten arkadaşınızın yanında mı çektiniz? Bu arada öğrenmenin yolu var bir program ile AIDA64 ile sanırım. Her paneli söylemiyor ama bende vardı.

Hocam öğrenmeyi biliyorum aid64 veya sandralite ile panellooktan bakabiliyoruz. arkadaş az önce konu açmış ghosting şikayetiyle iade ettireceğiz. çocuk şimdi çekip attı.

Hocam öğrenmeyi biliyorum aid64 veya sandralite ile panellooktan bakabiliyoruz. arkadaş az önce konu açmış ghosting şikayetiyle iade ettireceğiz. çocuk şimdi çekip attı.

Bu konuyu görmüştüm. Rahatsız oluyorsa iade etsin ama dediğim gibi çok takıldığınız zaman kafayı bozacak konular bunlar.

ASUS ROG Flow Z13 2023 versiyonu ile denedim. Çok başarılı sonuçlar aldım.

2560x1600 çözünürlük (16:10)
165 Hz yenileme hızı
3ms gecikme süresi
G-Sync destekli
Pantone onaylı
IPS panel
DCI-P3 %100
550 nit pik parlaklık değeri
Dolby Vision HDR formatı destekli
Dokunmatik panel

Gaming laptop kullanıyorsa biri bazı şeyleri bilecek ve bilerek razı olacak. Bu aletlerin ekranları genelde harici monitörlere göre zayıf. Sıvı metal olsa bile sıcaklıklar masaüstünden yüksek olacaktır. Sıvı metal yoksa thermal throttling laptopun normal davranışı artık. Yük altında ses çıkaracak soğutmasının iyi olup olmamasından bağımsız. Ses sistemi zayıf olacak kesin vs... Yani ghosting falan umursamayacak kullanan :)

Geri
Yukarı