Fitness'a nasıl başlanmalı?

john wicks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, olduğum bölgedeki MACFit'e yazıldım ama hiçbir şey bilmiyorum hangi hareketi nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum sırasıyla kol omuz sırt göğüs karın bacak şeklinde çalışacağım nereden bedava program bulabilirim ve aletleri doğru formda kullanmayı nasıl öğrenebilirim?

Merhaba, olduğum bölgedeki MACFit'e yazıldım ama hiçbir şey bilmiyorum hangi hareketi nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum sırasıyla kol omuz sırt göğüs karın bacak şeklinde çalışacağım nereden bedava program bulabilirim ve aletleri doğru formda kullanmayı nasıl öğrenebilirim?
En iyi cevap zamanla olurdu herhalde. Hergün yeni bir şey öğreniyorsun sonuçta. Gittiğin yerdeki koça söyle o göstersin sana. 1 ay full body yap sonea istediğin programa geç. Progresive overload yapmayı ve beslenmene dikkat etmeyi unutma. Bu iki kilit şeyler ve suplement almana gerek yok.

En iyi cevap zamanla olurdu herhalde. Her gün yeni bir şey öğreniyorsun sonuçta. Gittiğin yerdeki koça söyle o göstersin sana. 1 ay Full body yap sonea istediğin programa geç. Progresive overload yapmayı ve beslenmene dikkat etmeyi unutma. Bu iki kilit şeyler ve suplement almana gerek yok.

Program nereden bulacağım salondan program çıkartırmak paralı.

Yeni konular

Geri
Yukarı