4060 kötü bir kart mı?

bxtbx

Kilopat
İyi sosyaller. Hemen üstümde tepinmeyin. Sadece soruyorum. 4060 günümüz için kötü bir kart mı? Günümüz oyunlarını yüksek veya orta seviyede oynatır mı?

İyi Sosyaller. Hemen üstümde tepinmeyin. Sadece soruyorum. 4060 günümüz için kötü bir kart mı? Günümüz oyunlarını yüksek veya orta seviyede oynatır mı?

Günümüz 1080p oyunculuğu için yeterli

50-60 serisi kartlar günü kurtarmalık kartlar oluyor genelde tabii yüksek ayarlar için. Onun dışında kullanılır neden kullanılmasın kötü denemez. Hala 1050 kullanıyorum örneğin çok sistem isteyen oyun oynamıyorum ama rl cs asetto forza dirt rally ets takılıyoruz gayet de oynuyorum :)

Alma hayalini kurduğum bir kart😃

İyi ama VRAM yetersiz. 1080p'de bile sıkıntı oluyor artık 8GB ram oyun geliştiricilerinin tembelliğinden. 7600 XT almak daha mantıklı bence.

Herkesin 4060 için eksi yönler sayarken benim Rx590'ın garibanlık.

Güzel kart, optimizasyon özürlüsü oyunlar hariç 1080p Ultra-high'da gideri var şimdilik. DLSS 3 vs. derken daha da uzayacaktır ömrü.

r/pcmasterrace gibi yerlerdeki insanlar pek sevmez kendisini. Şahsen ben de sevmem, fakat sebebi kötü olması değil; 3060 Ti'dan bile güçsüz olması. Ki haklılar da, 50 serisi daha uygun olurdu bu kartlara. Lakin yine de alınabilir bir kart diyebilirim.

Döneminde 6750 XT seçmiştim yerine, gerçi Haziran'da 4060 sistemleri de yoktu. Her neyse, kararımdan ben yeterince memnunum.

8 GB VRAM evet, giderinin ne kadar olduğu muamma. Lakin, yine de bir vakit gidecektir diyebilirim; en azından kartın ömrü kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı